Yusuf Nurkiç Kendrick Perkins'e Kovuldu: 'Bugün O Bir Maskot Olacak'

NBA Playoff’larına sıklıkla sprint değil maraton denir, ancak sosyal ağların mevcut çağında, 7 video oyunu serisi boyunca oyundan oyuna aşırı tepki vermemek için birçok mücadele vardır. Bakış açısını almak ve tek bir sonuçtan yola çıkarak süslemeye dönmemek zor olabilir ve bu nedenle bazı uzmanlar ve konuşan kafalar yardımcı olamazlar, ancak aynı seriden bahsederken geceden geceye güçlü bir şekilde sallanmalarını sağlayamazlar.

Her video oyunu için bir çekim başlatmanın ve ileriye gitmeyi önerdiği şey hakkında bir açıklama yapmanın kendi sorumluluğunda olduğunu düşünenler arasında ESPN’den Kendrick Perkins var Blazers’ın Video oyunu 3’ü Nuggets’a düşürmesinin ardından Nikola Jokic’in kısa süre içinde tekrar yola çıktığına inanıyordu.

Mike Malone, Terry Stotts’a antrenörlük yaptı !!! Nurkic ve Kanter, NBA’deki en kötü koruyucu üst düzey oyuncular! Bu gece Austin Rivers’a tüm nefretleri yanlış gösterdiği için Btw notu … Pops’undan beri NBA’de kaldığını söylediklerini hatırlıyorum. Canın cehenneme …

– Kendrick Perkins (@KendrickPerkins) Might 28, 2021

Kanter’in savunmasını çağırmak her zaman son dakika haberi değildir, ancak Jusuf Nurkic’i Kanter’in arasına sıkıştırmak, mümkün olan her ölçüye göre Blazerler gerçekten canlandırıldığında Nurkiç’in sezonun 2. yarısındaki varlığıyla, bu önemli bir kötü hamleydi. Cumartesi öğleden sonra, Nurkic Portland galibiyetini 2-2’de bile kontrol etti ve daha sonra Perkins’e bunun “zayıf” bir şey olduğunu söyleyerek ve çağdaş NBA’de Perkins’in olacağını akılda tutarak tepki gösterdi. bir maskottan biraz daha fazlası.

Perkins, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Boston’daki en iyi dönemindeki kendi koruyucu uzmanlığını vurgulayan bir eylem hazırladı.

https://twitter.com/KendrickPerkins/status/1398781633868845056

Advantage’ın mesleğinin sona erdiği yöntem, aslında onun geç dönemlerin Celtics grupları için ne kadar güçlü olduğunun hafızasını kesinlikle gölgeledi ve bazı inanılmaz koruyucu etkilere sahipti. . Bununla birlikte, Nurkic’in modern zaman NBA ile ilgili görüşü, büyüklerin bölgeyi korumakla görevlendirilmesinin Perkins’i büyük olasılıkla daha az verimli hale getireceği için belirgindir. Tüm bunlardan alınacak gerçek ders, yedi oyunluk seride, özellikle de her grubun galip gelmesiyle gerçekten ileri geri giden bir serinin, göreviniz olsa bile, vahşi ifadeler verme arzusunu ortadan kaldırmak olduğunu akılda tutmaktır. , Perkins ESPN’de olduğu için bir servisçi olmaktır.

.