Yeni Jags Coach Urban Meyer, Chris Jericho'ya AEW İki Katında Bir El Ödünç Verdi Veya Kesinlikle Hiçbir Şey

AEW Pazar gecesi Jacksonville’deki Daily’s Location’da en yeni görüntüleme başına ödeme etkinliği olan Double or Absolutely Nothing’i düzenledi. Pekala, bu tamamen ideal değil – The Peak ve The Inner Circle arasında bir Arena Stampede maçı, aynı şekilde Jacksonville’de olan ve Jaguars’ın evi olan TIAA Bank Field’da gerçekleşti.

Geminin idaresi için acemi NFL baş antrenörü Urban Meyer’i işe alan Jags için yoğun bir ay oldu, Clemson’un göze çarpan Trevor Lawrence 1 numaralı toplamını yepyeni olmaya hazırladı Franchise oyun kurucu ve Tim Tebow’u bir faktör için sıkı son oynamak için imzaladı. AEW’nin kendi sahasını bir maç için kullandığını düşünürsek, eğlenceye katılma kabiliyetine sahiptiler.

Bir alan Chris Jericho ve MJF’nin Meyer ve baş antrenör yardımcısı / iç savunma antrenörü Charlie Strong’un rahatladığı alan. Vardıklarında Strong ve Meyer, Y2J’ye MJF’ye karşı kullanmak için bazı futbol topları ve bir bilgisayar sistemi teklif etti. Başka bir hendek daha vardı – hepsi Meyer ve Strong görülürken – ve sonunda, Jericho MJF’yi bir sandalyeye koydu ve onu başka bir yere fırlattı, bu da Meyer’den “kutsal bir şey” çekti.

Jags hayranları, futbol grupları da dahil olmak üzere yıl içinde meydana gelen en ilginç şeyin bu olmadığını umacaklar 2021 Her neyse, ideal olarak o beyaz tahtada yazılanlar gerekli değildi.

.