Web'ler, 2-0 Seri Liderlik İçin 39 Sayılık Bir Marjla Paraları Yok Etti

İçinde James Harden’ın (gerçekten) erken bir hamstring yaralanmasına kaybetmesine rağmen, Brooklyn Webs Cumartesi gecesi Milwaukee Bucks karşısında rahat bir Video oyunu 1 galibiyeti aldı. Harden, Video oyunu 2 için elendi, ancak üst düzey bir oyuncu olmadan bile, Webs Pazartesi gecesi seride 2-0 öne geçmekte kesinlikle zorluk çekmedi. Brooklyn en ufak bir zorlukla karşılaşmadı, hemen hemen büyük bir liderlik yaptı ve 125-

ile bir program başlattı. galibiyet.

Nets ilk kanını çekti ve Bucks hücumda 7’ye kadar itişip kakışırken erken gidişte öne geçti. -21 çekim, Giannis Antetokounmpo ve Khris Middleton’dan 1-of-9’dan oluşuyor. Brooklyn, -2 go’yu çift haneli öne geçmek için kullandı çeyreğin sonlarında ve Kevin Durant ve Kyrie Irving 10 için entegre olurken Blake Griffin bir geri smaçla aksiyona girerken yalnız değillerdi.

İnternet, bir

tarafından yönetiliyor. – açılış süresinin sonundaki puan marjı, prosedürlerin kontrolünü ele alır. Brooklyn, 3’ten 4’te 7’den oluşan zeminden yüzde 61 vurdu ve Durant, son çeyrekte üçlü ile baskın bir çeyreğe noktalama işaretini koydu. eşyalar.

Durant ve Irving 2. çeyreğe başlamak için yedek kulübesindeyken bile, Webs başarılarını bir

ayarına getirdi. -2 ilk süreye geri döner. Bu, Brooklyn’e 18- sonra 61- puan öne geçti. dakikalarca süren, sonunda 61 kadar çok dakikaya ulaştı. ilk yarıda puan aldı. Yaraya tuz basan Griffin, geri dönüş yapan ustadan bir smaç daha verdi.

tarafından yönetilen Web’ler) ) molada Durant’ten 21 puanlar ve bir

puanlar daha çok bir mesaj göndermek için klip çekim yüzdesi. Öte yandan, Bucks 9 top kaybıyla yüzde 43 şutunu çekti ve Jrue Vacation’ın güçlü yarısına rağmen Milwaukee’nin atağı olmadı. Muhtemel hassas Brooklyn savunmasına bir işaret bırakın.

Bucks’ın interneti sanal bir beraberlikle oynamasıyla 3. çeyreğin çoğunluğu makul ölçüde tarafsızdı. Bu bir hasar vermek için yeterli olmasa da, Milwaukee 18 tarafından 2 dakika ile yönlendirildi. 3. çeyrek ve teorik olarak Bucks, işleri merak uyandırmaktan kaçıştı. Bunun yerine, Brooklyn süreyi kapatmak için 10 -1’e yakınlaştırdı , Durant, Mike James ve diğerlerinin olağanüstü oyununun arkasında 30- puanlık bir liderlik geliştiriyor.

4. çeyrek buraya geldiğinde hiçbir şüphe kalmamıştı, ancak yıldızlar Web’ler için zemini terk etmeden önce, Irving daha fazla havai fişek attı. 18 saniyede 6 sayı attı ve

öne geçti. ila 27 ve Irving’in kovaları dahil onun ayırt edici stili.

Her iki grup için de sıralar boşaldığında, Brooklyn faydasını

kadar genişletti. puanları son zilden önce merhametle geldi. Tüm bilgilendirilmiş, İnternet yüzdesi 43 döşemeden ve 43 yüzde (21–58 ) sahada Harden olmasa bile, patlama galibiyetinde üç sayılık çeşitlilikten. Durant, 32 puanla 43 grubun lideri oldu. dakika, Irving’in 18 yardım puanları dahil.

Bucks için bu feci bir verimlilikti ve muhtemelen hem grubun ana oyuncularını hem de baş antrenörü Mike Budenholzer’ı eleştirenleri zorlayacaktı. Milwaukee, tek oyunluk bir darbe olarak rasyonalize edilebilirken, Perşembe günü Video oyunu 3’ün ortaya çıkmasından önce artık çok daha fazla inceleme yapacak. Bucks, serinin ilk ev video oyununda sanal olarak kazanılması gereken bir durumda kalacak ve Pazartesi günü Barclays Center’da gerçekleşenleri teklif etti, Web’lerin bu maçtaki konumları hakkında (son derece) harika hissetmeleri gerekiyor.

125

.