Webcam Payne, video oyunu 1'de Alex Caruso'da topu fırlattığı için çıkarıldı

Video Lakers ve Suns arasındaki 1. maç bütün gece fiziksel bir yarışmaydı ve gerginlikten aşağı indi. 2. çeyrekte, Chris Paul bir omuz sakatlığı görevini üstlendi, ancak normal haliyle olmasa da hızlı bir şekilde geri döndü. Dördüncü çeyrekte, LeBron James tamamen serbest atışını kaçırdıktan sonra, o ve Paul birbirine karıştı, James yere yattı ve kendi omzunu aldı.

25 ayaklar ötede, Web kamerası Payne ve Alex Caruso birbirlerine şakalaşıyorlardı. Payne, Caruso’da topu serbest bırakması, Montrezl Harrell’in sahanın karşı tarafından koşmasına ve Payne’i kamyona taşımasına neden oldu.

Harrell’in gerçekte savaşmaya çalışmadığını ve Payne’in kendisi

nedeniyle istemeden Payne ile karşılaşmadığını bildirebilirsiniz. hemen Payne’i ayakta tutmaya çalışıyor, ancak davranışları için teknik bilgisi var. Payne, Caruso’da topa şut atma eylemleri, NBA’in kurallarına göre onu erken bir çıkış yaptı. LeBron, omuz yaralanmasını kertik boyunca ve ortaya çıkan değerlendirmede temizlerdi ve hiçbir zaman bunu kaçırmazdı ve şu anda Suns, önde gelen destek noktalarından yoksunken, Chris Paul hala açıkça omuz kontüzyonu / iğnesi endişesiyle ilgileniyor.

.