Victor Oladipo'nun Doktoru 'Quad'inin Gerçekten Bağlanmadığını' Söyledi Ve Bu Sezon Oynadığı 'Şaşkın'

Victor Oladipo, 2020 – 21 sezonunda hiçbir zaman kendisi gibi görünmemişti . Yırtık bir kuadrisepsten devam eden geri dönüşü ve bir noktada üç farklı takıma uygun olduğu gerçeği arasında, Oladipo’nun kendisini All-Star oyuncusu yapan forma geri dönemediği açıktı.

Oladipo’nun üçüncü takımı Miami Heat ile oynadığı oyun, dörtlü sakatlığı nedeniyle sadece dört maç sonra sona erdi ve sonuç olarak, daha sonra kenarda kaldı. gelecek yıl. Dörtlü yaralanmanın kılık değiştirmiş bir lütuf olabileceği ortaya çıktı, çünkü en son dörtlü prosedürünü uygulayan doktor Oladipo’nun önceki prosedürünün doğru yapılmadığını ortaya çıkardı.

Dr. Jonathan Glashow ESPN’e “Dörtlü tendonu onardım ve daha önce [he had] olduğundan biraz farklı yaptım” dedi. Dörtlü gerçekten bağlanmamıştı. Yırtıktı ve tekrar taktım. Sahip olduğu şeyle oynamasına şaşırdım. Kasım ayına kadar altı ayda onu temize çıkarabileceğim konusunda çok iyimserim. Bence yine çok iyi oynayacak.

“[The surgery] çok iyi gitti ve çok güzel iyileşiyor. Önümüzdeki yıl oynayacağına eminim. ”

Dürüst olacağım:“ Dörtlüsü düzgün bağlanmamıştı ”olabileceğini bilmiyordum. Her şeye rağmen, Oladipo için sağlığa dönüş uzun bir yol oldu, bu yüzden tüm bunları geçmişte bırakıp onu bu kadar iyi bir oyuncu yapan seviyeye dönmesini umuyoruz.