Vanessa Bryant'ın Kobe Bryant'ı Popülerlik Salonuna Getiren Tüm Konuşmasını Görüntüleyin

2020 Naismith Memorial Basketbol Popülerlik Salonu dersi, müze tarihinin en iyileri arasında yer alıyor. Basketbolun video oyununun efsaneleri – ister oyuncular, koçlar, ister NBA, WNBA veya kolej futbolu dünyasından yayıncılar / gazeteciler olsun – Springfield’da ölümsüzlüğe ulaşılıyor.

Sınıf, her biri mesleklerinde birbirini tamamlayan en iyi 3 NBA oyuncusundan oluşuyordu: Kevin Garnett, Tim Duncan ve merhum Kobe Bryant. Garnett geceyi fantastik bir konuşmayla başlattı, Duncan’ınki de harikaydı, özellikle de San Antonio Spurs antrenörü Gregg Popovich’in hayatı üzerindeki etkisinden söz ettiğinde.

Ancak asıl konu Bryant’ın ortağı Vanessa ile yaptığı indüksiyondu ve Ocak ayında bir helikopter kazasında ölen Los Angeles Lakers yıldızına dokunaklı bir saygı duruşunda bulundu 2020 hala anlaşılması zor. Michael Jordan’ın yanında dururken Vanessa’nın konuşması belki de gecenin en iyisiydi, çok erken alınan bir hayatla ilgili anıların dokunaklı bir hatırasıydı. Eğlenceliydi, içtenlikle, kutlamaydı ve böyle bir konuşmadan neredeyse her ne arzu ederseniz edin.

Henüz görmediyseniz veya Bir kez daha incelemeyi çok isterim, bu yazının üst kısmındaki videoya bir göz atın.

.