Vanessa Bryant, Kobe'yi Büyüleyici Bir Popülerlik Salonuyla Kutladı: 'Seni Kalıcı Ve Sürekli Seviyorum'

merhum Kobe Bryant resmen Naismith Memorial Basketbol Popülerlik Salonu’ndadır. Cumartesi gecesi indüksiyon etkinliği boyunca Bryant, Springfield’da anıldı, çünkü ortağı Vanessa, hayatını ve geleneğini anmak için gecenin konuşmasını yaparken, Kobe’yi daha genç bir kardeş düşünen fantastik Michael Jordan onun yanında bekliyordu. .

Vanessa, o aşamada tam olarak ne söylediğini anlamasa da, Kobe’nin yardımda bulunanlara teşekkür edeceğini bir noktaya belirtti. O buraya gelsin, önemli bir gruptan oluşur: eleştirmenleri.

Vanessa, “Buraya gelmesine yardım eden herkese teşekkür edeceğini anlıyorum” dedi. . “Onu sorgulayan ve ona karşı çalışan ve hedeflerine ulaşamadığını bildiren kişilerden oluşuyor. Kendisine burada olması için ilham verdiği için hepsine teşekkür ederdi. Size yanlış olduğunu gösterdi.”

Konuşmanın en etkili dakikalarından biri, önemli sarsıntılar ve şişliklerle oynadığı anlaşılan Kobe’nin mesleği boyunca yaşadığı çeşitli yaralanmalara dikkat çekmesiyle geldi. Onun tartıştığı gibi, bunların hepsi, onu görmek için nakit ödeyen hayranlara, özellikle de bir daha asla bu şansı elde edemeyeceklere, her şeyini sağlama arzusundan geldi.

Vanessa Bryant, Kobe Bryant’ın kendisine hiçbir zaman bir video oyununu kaçırmak istemediğini bildirdi. yaralanma çünkü hayranlarını asla tatmin etmemek pic.twitter.com/AWP9p3jow6

— Rob Lopez (@ r0bato) Might 15, 2021

Konuşması, hayat hakkında konuşurken Kobe’nin en iyi özetiydi. ve gerçekten türünün içinde olan profesyonel bir sporcu geleneği. Onu doğrudan partnerine çarpıcı bir adres vererek kapattı ve şimdi burada olmayabileceğini, ancak aşklarının kalıcı olduğunu anlamasını sağladı.

“Tebrikler , çocuk, “Vanessa belirtti. “Tüm çabanız ve fedakarlığınız gerçekten yerine geldi. Bana haber verir vermez, ‘Birisine güveneceksen, kendine güven.’ Kendine güvenmene sevindim, aşırı başarılı. Bunu yaptın, şimdi Popülerlik Salonunda kalıyorsun. Gerçek bir şampiyonsun. Sadece bir MVP değilsin, sen her zaman müthişsin. Senden çok memnunum. Seni sürekli ve sürekli olarak seviyorum, Kobe Bean Bryant. “

Bryant’ın 2020 sınıfındaki tümevarımı bir kuraldı çünkü 2015 – 16 sezonundan sonra emekli olacak . Bryant, Los Angeles Lakers ile beş kez şampiyon olduğu ve bir 18 olduğu için, oyunculuk mesleği kesinlikle harikaydı. -Yıldız seçimi. Bryant, basketbol mesleğinin tamamını Los Angeles’ta, dengeleme 25 puan, 5,2 ribaund ve video oyunu başına 4,7 yardım alarak yatırım yaptı.

Açıktır ki, bu olay onun ve diğer 8 kişinin hayatını alan talihsizliğin kalp kırıcı bir göstergesi olarak işlev görür. , çocuğu Gianna dahil. Cumartesi hâlâ onun farklı marka kalite isminin bir göstergesiydi ve aralarındaki ilişkiyi düşünürsek Vanessa’dan onu Springfield’a sokacak daha iyi kimse yoktu.

.