Utah'ta Bir Lise Softball Dış Saha Oyuncusu, Taçlandırıcı Bir Başarı Almak İçin Yılın Yakalamasını Yaptı

Harika Videoda yakalanan atletik başarılar asla eskimeyecek, bu yüzden Utah’ın bu olağanüstü lise softball vurgusunu çok uzun süre keyifle yaşayabilirsiniz. Bear River’ın orta saha oyuncusu Olivia Taylor, Cumartesi günü düşünmeniz gereken bir oyunda muhteşem bir başarıyı çalmak için bir çitin üzerinden atladı.

Sam Farnsworth, bir spor Salt Lake City’deki KSL’deki çapa, yakalamanın muhteşem bir videosunu kaydetti ve Cumartesi günü çevrimiçi olarak paylaştı. Dış sahaya yerleştirilen kamera, Taylor’ı bir çitin üzerinden geriye doğru atlayarak yakalar, bir şekilde sadece tutmayı yaratmakla kalmaz, ancak yere devrilirken topa asılır.

Dış saha çitleri daha standart bir zincir bağlantı değil, bu Taylor’ı yapmak için geri atlarken engellemediği için iyi bir fikir. kepçe. Bir şekilde, o da devrilirken eldivenli kolu asla yere değmez. Her yerde muhteşem.

Oyunu ne kadar çok görürseniz, kapmanın ne kadar mükemmel olduğuna gerçekten odaklanır. Taylor şu anda atlamadan önce çite karşı ayaktaydı, ayaklarını çitin önüne dikti ve topu izlemek ve yakalama yapmak için geri zıpladı. Bir lise ulusal şampiyonasında bahsetmeye gerek yok, herhangi bir seviyede çok az kişinin yapabileceği atletik bir oyunla net bir taçlandırma başarısı elde ederek yaklaşık olarak çitin yaklaşık 6 fit gerisine iniyor.

.