Ubisoft Forward 2021 Boyunca Bir 'Mario + Rabbids' Takibi Açıklandı

Mario + Rabbids Kingdom Fight video oyunlarındaki en önemli sürprizler arasındaydı XCOM benzeri bir nişancı oyunu, hiç kimse bu kadar eğlenceli olmasını beklemediği için herkesi hazırlıksız yakaladı. Mario, platform oluşturma ve yan ürünler için anlaşılırken Rabbids, mini oyun koleksiyonlarıyla ünlü çılgın bir gruptur. Nintendo Change’deki en iyi strateji video oyunları arasında bir araya gelmeleri, hoş bir sürpriz olmasına rağmen beklenmiyordu.

Birlikte geçişleri o kadar iyi yapılmıştı ki herkes daha fazlasını isteyerek tamamladı. Cumartesi günü Ubisoft Forward vesilesiyle, Mario + Rabbids Glow of Hope dünyaya ifşa edildiğinden, bireyler arzularını aldılar. Mario ve Rabbids’in bir uzay gemisine inişini içeriyordu, sadece zombileşmiş rakipler gibi görünenlere gelmek için. Avantajları Rosalina Rabbid’e sahip olmaları, çünkü bu sefer galaksiyi korumaları gerekiyor.

İlk video oyununun hayranları Oyunun gerçekten karşılaştırılabilir göründüğünü görmekten çok mutlu olacak, ancak kapaklar arasındaki hareketi ayırt etmek için bazı genişletilmiş işlevler var. İlk video oyununun en iyi bölümlerinden birinin dövüş durumlarındaki hareket olması nedeniyle hoş bir ek.

Mario + Rabbids

‘i görmek gerçekten biraz sürpriz oldu takip almak. Kingdom Fight aslında eğlenceli olsa da, belki de bu formülle bitirebilecekleri en iyi şeylerden birini yapmışlar gibi görünüyordu. Açıkça, Ubisoft’taki tasarımcılar farklı bir şekilde düşündüler, ancak Mario + Rabbids’in başarısının hiçbir zaman bir sürpriz olmayı bırakmayacak. bir taktik nişancı yan ürünü modeline neden olmaz. Formül gerçekten iyi çalışıyor ve bu video oyunu, doğru miktarda güzellikle herhangi bir video oyunu kategorisinin herhangi bir evrene uyabileceğinin kanıtı.

Ne yazık ki , bu sadece sinematik bir teaserdı, bu yüzden 2022 ne olduğunu görmek için

kadar beklememiz gerekecek. Mario + Rabbids takibi gibi görünecektir.

2022

640

.