Tony La Russa, İkizlerin White Sox DH Yermin Mercedes'e Özel Bir Ürünü Kırmak İçin Atmasıyla Harikaydı

Chicago White Sox, Pazartesi gecesi Minnesota Twins’i daralttı ve son derece 16 -4’le domine etti. Yarışmanın düzensiz doğası bir yana, dokuzuncu vuruşun zirvesine kadar video oyununda kesinlikle çok nadir görülen hiçbir şey yoktu ve bu yarı atış durumları Salı gününe kadar devam etti. White Sox acemi Yermin Mercedes, Twins pozisyon oyuncusu Willians Astudillo’ya karşı plakaya geldi ve marjı 15 – 4 ila 16 -4.

Video oyununun ardından, White Sox süpervizörü Tony La Russa, Mercedes’in belirli bir durum nedeniyle sallanma seçiminden duyduğu rahatsızlığı ortaya çıkardı.

Tony La Russa, Yermin Mercedes’in dün gece 3-0’lık bir galibiyetle taçlandıran bir başarı yakaladığı için ‘üzüldü’.

“Hatalıydı. Burada evimizde sürdürmesi gereken bir tepki olacak.”

– Jesse Rogers (@JesseRogersESPN) Mayıs 18, 2021

La Russa basın muhabirlerine “Büyük hata” dedi. “Acemi olduğu ve heyecanlı olduğu gerçeği, asistler neden farkında olmadığını açıklıyor. Şimdi bir ipucu var.”

“Sığınaktan sahaya çok sayıda eylem yaptım, bağırarak , ‘Al, al, al’, “La Russa dahil. “Kurduğu yöntem, bana sallanacakmış gibi hedefliyordu.”

Birçok yöntemde, bu belki de en eski olan La Russa için markadır. – şu anda beysbolda okul “süpervizörü. Yine de, süpervizörün bu açıklamaları endişeyi yoğunlaştırdı ve beyzbol dünyasında zamanın onurlu bir özel dava geleneği yarattı. Bu da aynı şekilde Chicago’nun kadrosunun üyelerinden ve Mercedes’in kendisinin olup bitenlere ağırlık vermesinden oluşuyordu.

Yermin Mercedes beyzbol gelenekleri için burada değil.

“Ben ‘ Ben böyle oynayacağım. Ben Yermin. Başka bir birey olamam çünkü eğer onu değiştirirsem, ne değişecekse … Sadece iyi vakit geçiriyoruz. Bu beyzbol. ” pic.twitter.com/WGf8ZyL2TN

— Chris Emma (@CEmma 670) Mayıs 18, 2021

İleri sar Salı gününe kadar White Sox ve Twins tekrar sahaya çıktı. Bu sefer, Minnesota 5-4’lük bir farkla domine etti, ancak daha fazla havai fişek vardı, İkizler atıcı Tyler Duffey’in Mercedes’in arkasına attığı için fırlatılması.

Ve son olarak, şut şu La Russa’nın bununla ilgili bir sorunu yoktu.

TLR, “İkizlerin bunu nasıl yönettiğiyle ilgili bir sorunum yok , “Duffey’in Yermin Mercedes’e saldırmasıyla ilgili endişelerim var. #WhiteSox

– Ryan McGuffey (@RyanMcGuffey) May 19, 2021

Tony La Russa İkizler’de arkaya savurarak Mercedes: “O kadar şüpheci değildim. Biri birinin kafasına fırlattığında şüpheleniyorum. İkizlerin bunu nasıl başardığıyla ilgili bir sorunum olmadı.”

– Jesse Rogers (@JesseRogersESPN) Might 19, 2021

Chicago gerçekten bu sezon harikaydı, 25 – 16 kayıt, bu yüzden White Sox için işler dağılıyor gibi değil. Aynı zamanda, süpervizörün bu pozisyonu kulüp binasında neredeyse çok popüler olamaz ki bu, farklı elverişsiz yöntemlerle tezahür edebilir. La Russa, hareketlerini açıkça kınayarak bunu aşmanın yanı sıra oyuncunun arkasına sahip olmamak, dikkat edilmesi gereken bir şey ve müthiş özel argüman devam ediyor.

.