Tim Duncan'ın Popülerlik Salonu Konuşması Gregg Popovich'e Güzel Bir Saygıdan Oluşuyordu

tarihteki en iyi forvet resmen Naismith Memorial Basketbol Popülerlik Salonu’ndadır. San Antonio Spurs fantastik Tim Duncan, Cumartesi gecesi 2020 sınıfından askere alınanların kalıcı olarak korunduğu etkinliğin başrol oyuncuları arasındaydı; bu, The Huge Basic için muhteşem bir başarının ardından gerçekleşmesi açısından kaçınılmaz bir onurdur. mesleği.

Duncan’ın konuşması, ister basketbol dünyasında isterse de kişisel olarak kalsın, onu bu noktaya getirmeye katkıda bulunan tüm bireylerin bir olayıydı. hayat. Bunu, basketbolu anlamamalarına rağmen “bana video oyunu hakkında herkesten daha fazla şey öğreten” annelerini ve babalarını alkışlamak için bir işaret yaptı.

Oradan, Duncan yolculuğunda önemli bir işlevi oynayan kişilerin listesini gözden geçirdi ve yöntemde yanında bulunan en popüler 2 kişiden kalabalığın içinde oldu.

Ve şaka yaparken kendisi hakkında hiçbir şey belirtmek istemedi, Duncan, Gregg Popovich’in hayatında oynadığı önemden harika bir şekilde bahsetti.

Duncan, “Belirlediğiniz gereksinim,” dedi. “Hazırlandıktan sonra ortaya çıktın, adama kaygılandın, iyi arkadaşlarımla oturdun, ev hanımla, babamla konuştun. Bunun olağan olduğuna inandım. Olağanüstü birisin, bana öğrettiğin için teşekkür ederim. basketbol, bunun ötesinde bile, bana basketbolla ilgili her şeyin olmadığını öğretmek – gezegende olup bitenlerle, evinizle ilgili. Basitçe, ne olursa olsun, harika insan olduğunuz için teşekkür ederim. ”

Duncan, NBA tarihindeki en iyi kazananlar arasında. Beş kez şampiyon ve iki kez lig MVP’si olan Duncan, tüm 19 yıllık mesleğini Spurs’a yatırdı, dengeleme 19 puan, 10. 8 ribaund ve video oyunu başına 2,2 blok. Işıklar en parlak şekilde parladığında, Duncan video oyununu düzenli olarak başka bir seviyeye taşıdığı için saygı duyuldu, genellikle yılmaz bir Spurs savunmasını ve esasen sağlam video oyunuyla karmaşık rakipleri diğerine demirledi.

.