The Very First'e bir göz atın 'Area Jam'den Etkilenen Nike LeBron 19'a bir göz atın

LeBron James’in sezonu yakın zamanda Lakers’ın NBA Playoffları ön elemelerinde Suns’a hazır olduğu için geç bir sonla ilgiliydi, ancak yaz sezonunun Area’nın piyasaya sürülmesiyle hala çok telaşlı olduğu görülüyor. Reçel: Yeni Bir Gelenek İlk Area Jam ile karşılaştırılabilir, James’in franchise, James’i NBA ve WNBA yıldızlarından oluşan “Büyük Takım”a karşı Bugs Bunny ve Looney Tunes ile bir video oyunu için Tune evrenine (ve ötesine) kadar takip edecek.

James’in en güncel imza tenis ayakkabısı LeBron’u piyasaya sürmesi de aynı şekilde bir kamyon olacak. , James’e sahada ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlamaya devam etmenin yanı sıra özellikle film düşünülerek geliştirildi. NBA sezonuna

hazırlanıyor. – Salı günü Nike, LeBron’a ilk ana bakışı sağladı , LeBron’un tamamen yepyeni bir yastıklama sistemi üretmek için Nike Air Max sevgisine ek olarak filmin fütüristik yönlerinden ilham alıyor.

NikeNike2 renk grubu Salı günü giriş yaptı motivasyonlarını ilk olarak sinema filmindeki turuncu, sarı ve mavi görünümlü Tune Team formaları ve buzlu beyaz ve mavi görünümlü Tune Team eşofmanlarından alıyorlar. Tenis ayakkabısı, ek yastıklama sağlamak için topukta ve ön ayakta 2 Nike Air Max sistemi içerir ve bu ayakkabının sistemlerine ek olarak, ayağın içine daha iyi oturmasını ve gerekli dengeyi sağlaması için sistemlere özel bir stil sunar. mahkeme.

LeBron için belirli bir çıkış tarihi yok henüz, ancak $402867606 için perakende satış yapacaklar Temmuz ayının bir noktasında çıktıklarında, Area Jam: A New Tradition‘nın geri kalanıyla birlikte ) Nike ve Reverse’den aynı şekilde tamamen Salı günü açıklanan giysi ve ayakkabı koleksiyonu.

402867606

.