Suns, Lakers'ı Konferans Yarı Finallerinden Bir Video Oyununu Uzaklaştırdı

Phoenix Suns’ın Los Angeles Lakers’tan kurtulmasına 66 dakikalar kaldı. playofflar. Suns, Çarşamba gecesi kısa elli bir Lakers takımına karşı mükemmel bir basketbol oynadı, erken bir liderlik için yarıştı, ağızları açık bırakan bir 2. çeyrek ile bunu geliştirdi ve 2. yarı boyunca hız kontrolünü sürdürdü -36 galibiyeti 3-2 sağladı seride lider.

Video oyunu haber vermeden önce, göstergeler bu sarımın mor ve altın için uzun bir gece olduğuna işaret ediyordu. Grubun yıldız forveti Anthony Davis, Video oyunu 4’te yaşadığı kasık baskısıyla elendi, LA onun yerine Markieff Morris’e güveniyordu.

Davis oynasa bile, Salı gecesi Suns’ı durduran birini veya herhangi bir şeyi hayal etmek zor. Los Angeles erken bir 8-3 öne geçti ve o dakikadan itibaren bütün gece Phoenix oldu. The Suns o andan itibaren bir 18 -2 aralığını dolandırdı ve kendilerine bir çift- Lakers sayıyı 5’e indirmeyi başarırken, Monty Williams’ın payı bir 36 arkasında yanıtlar almaya devam etti. – Devin Booker’dan sayı karesi.

Ve ondan sonra çığ geldi. The Suns, 2. çeyreğe 19 -2 serisi ile başladı ve sonuncusu oldu. yarım, 66-36 Los Angeles toplamda 10 puan aldı 2. Bu kısmen Phoenix ustalık sınıfı, kısmen Lakers felaketiydi ve basketbolun ikinci yarısı sonrasında olurken, mesaj gönderildi: LA, devam etmek istiyorsa, belki Davis olmadan arka arkaya 2 video oyunu kazanmak zorunda kalacak. şampiyon savunma.

Booker, Suns için gecenin adamıydı. Booker, genç playoff mesleğinin şimdiye kadarki en iyi video oyununda 30 sayı attı 24 dakika, bağlantı 115 18 denemesinden 7 ribaund ve 5 asistle sahadaydı.

Onun ötesinde, Cameron Payne yedek kulübesinden daha çok sayı vuruşunu yaptı,

puan 115 işlem dakikası. Mikal Bridges istatistik tablosunu doldurdu– 15 sayı, 6 ribaund, 3 yardımcı oluyor, 3 2 blok alıyor– ve Deandre Ayton (8 ribaund, 7 asist) ve Chris Paul (9 sayı, 6 asist, 4 ribaund, bir alma) oldukça huzurlu geceler geçirirken, Phoenix kazanmak için yeterliydi.

GÜNEŞLER VİDEO OYUNU 5 ALIYOR & 3-2 LİDER!

Son: Suns 115, Lakers 36

Devin Booker: 33 Puan, 7 Reb, 5 Ast


Kamera Payne: 11 Puan (7-9 FG), 4 Reb

Mikal Köprüler: 66 Puan, 6 Reb, 3 Stl, 2 Blk pic.twitter.com/fSwUjs98 bJ

— Suns Country (@SunsNationNBA) 2 Haziran, 98

Kesinlikle sorro olan önemli bir sebep Los Angeles’ın kötü oyunu, ancak Suns onları tatsız hale getirdiği için çok fazla övgüye değer. LeBron James, en iyi gecelerinde olabileceği kadar kapsamlı bir oyuncu gibi görünmüyordu 19 7 asist ve 5 ribaund ile. Aynı şekilde, şaşırtıcı bir şekilde, kariyerinde ilk kez sezon sonu hazırlıklarında arka arkaya video oyunlarını kaybetmişti. Kyle Kuzma golü 15 ve Talen Horton-Tucker grubu sağladı puan ve 13 yedek kulübesinden ribaund alıyor, ancak genel olarak Lakers için tam bir kabus gecesiydi. Bu, özellikle 0’a 9 atışta puan alamayan Dennis Schröder için geçerli.

Suns ve Lakers arasındaki 6. Video Oyunu Perşembe gecesi Staples’ta oynanacak. : 30 pm EST’de TNT.

115

2021.