Stephen Curry, Memorial Pro-Am'de Hideki Matsuyama'yı Etkiledi

PGA Trip, Jack Nicklaus’un yarışması The Memorial için bugün Muirfield Town’a gitti ve çoğu zaman olduğu gibi, Jack’in etkinliği Çarşamba günü pro-am için tipik yıldızlardan biraz daha büyük çekiyor. Çarşamba günü onu PGA Trip’in en iyileriyle donatanlar arasında, becerilerini golf sahasında sergilemek zorunda kalan Stephen Curry ve Eli Manning de vardı.

Curry’nin sahadaki yetenekleri popülerdir, ancak birinin golfte yetkin olduğunu duymak ve topa ne kadar iyi vurduğunu görmek son derece farklı 2 şeydir, bir PGA Trip profesyoneli için bile. Curry, Masters şampiyonu ve bir önceki Memorial şampiyonu Hideki Matsuyama ile pro-am’de eğleniyordu, ancak yardımcı olamayan ancak iki kez NBA MVP’sinin ilk çukurdaki sürüşünden sonra memnun bir “Vay canına” sağladı.

Curry, golf etkinliklerine dalmaya, daha önce Korn Feribot Yolculuğu’nda oynamaya ve aynı şekilde The Match’te

oynamaya tamamen yabancı değil. , ancak ikincisi umduğu gibi gitmedi. Bir profesyonel amca biraz daha gevşek bir ortamdır ve açıkça vuruşuyla ve orada olduğu için rahat hissediyordu. Tur boyunca biri ona Suns ve Lakers arasındaki seçimini sordu ve Phoenix seride 3-2 öne geçtikten sonra “şimdi Suns olmalı” seçimini yaptı.

Golf oynamak ve bir Masters şampiyonundan biraz sevgi almak Stephen Curry için oldukça mükemmel bir gün gibi görünüyor.

.