Stephen A. Smith, Kendrick Perkins'in En Güncel 'Genel Tıp Tesisi' Görünümü 'Korkunç' Dedikten Sonra 'Ezildi'

Stephen A. Smith aslında temel Stephen A. Smith-liliğini periyodik bir kamera hücresine dönüştürdü Genel Sağlık Merkezi İyi belgelenmiş bir hayranı. uzun süredir gündüz draması ve nihayetinde Brick olarak bir işleve yerleşti. Zaman zaman ortaya çıkacak ve her seferinde Stephen A.’nın bir gündüz dramasında olması çok çalkantılı.

Şu anki görünüm şimdiye kadarki en iyisiydi, çünkü Smith gerçekten muhteşem olan inanılmaz bir pembe dizi çatışmasına girdi. Kendrick Perkins Stephen A’nın Dünyası’nda göründüğü ve belirttiği gibi, ESPN iş arkadaşları arasında bir hayran olmadığı açıkça görülüyor. her şey “korkunç” idi. Banliyö bölgeleri, Smith’in bir süveteri tam bir uyum içinde ördüğü bir klip gibi ortaya çıkıyor ve bundan sonra Stephen A., her şeye çok Stephen A. eylemi sunuyor. Saygın! Biraz daha konuşacağız:

Tüm bunlardan ana çıkarım, Smith, Kendrick Perkins’in çekimlerini çekmekle tehdit ettikten sonra. Bir basketbolda, 2 aslında bugün kimin çok daha iyi bir atlayıcısına sahip olduğunu görerek işleri halletmeye ihtiyaç duyar. Veya Avantaj, Genel Tıp Tesisi’nde görünebilir ve Smith’i alt etmeye çalışabilir. Her iki durumda da, bu her zaman hızlı bir şekilde bitmeyecek bir hikaye gibi görünür.

.