Simone Biles Geri Döndü ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Bireylerin Zihnini Üfliyor

Simone Biles şu anda tarihteki en iyi jimnastikçi ve muhtemelen ABD’yi herhangi bir spor dalında küresel yarışmacılarda temsil eden gelmiş geçmiş en iyi profesyonel sporcular arasında yer alıyor. Biles’in atletik olarak yapabildiği şey kesinlikle şaşırtıcı olmaktan başka bir şey değildir, bu nedenle rakiplere geri dönmenin beraberinde daha fazla tarih getirmesi şaşırtıcı değildir.

Cumartesi günü Indianapolis’te United States Classic’te Biles kasaya bir Yurchenko çifte pike indirerek tarih yazdı, yer değiştirme aslında ilk kez rakiplerde hiç etkili bir şekilde denendi. Amerikalı jimnastikçi bu yaz sezonunun ilerleyen günlerinde Tokyo’daki Olimpiyat ihtişamında başka bir performans sergilemeye hazırlanırken, olayların hiçbiri muhteşem değil.

Ekrandaki teknik yetenek tek kelimeyle olağanüstü ve çıplak gözle kaç kez döndüğünü izlemek gerçekten zor. Buradaki açığa çıkaran ekip, Biles’in yeteneğine hayranlık duyarak, daha denenmeden yer değiştirmeyi hızlandırıyor. Bu sadece onun iniş yapacağı düşünülüyor, resmen hiç yapılmamış bir şey, gerçekten ne kadar düzenli olarak olağanüstü olduğunu konuşuyor 24 – yaşında aslında tarihsel mesleğinde kaldı.

Daha önce yarışmacılarda Biles de denge çubuğunda hayran kaldı.

Ve işte harika prosedür için onun döşeme rejimi.

Aynı şekilde, son derece uygun bir şekilde, Biles’in tek parça streç giysi arkasında bir keçi olduğu da akılda tutulmuştu.

Twitter

Özellikle cumartesi gecesinden sonra kimse bu farkla tartışmayacak.

.