Sihirbazlar, Bir Video Oyunu 4, Sixers'tan Daha Fazlasını Kazandığında Oyunların Kaldırılmasını Önledi

Philadelphia 76 üyeleri Pazartesi gecesi Video Game 4’te Washington Sihirbazlarını tasfiye etme olasılığıyla ülkenin başkentine gitti. Philadelphia seriye 3-0’lık bir farkla liderlik ederken, yaygın varsayım, en üst sıralarda yer alan Sixers’ın devam edeceği yönündedir, ancak aynı zamanda, bir taramayı önlemek için söylenecek bir şey var ve Sihirbazlar basitçe yapmakla uğraştı 122 – 114 zaferiyle.

76 erler tahliyeden uçarak geldi serinin ilk 3 video oyununa benzer bir seviyede. Philadelphia başlangıçta 16 -5 öne geçti ve Sihirbazlar, İlk 7 atışlarının 6’sında, ton Washington için her ne kadar motive edici olursa olsun.

Sihirbazlar temellerini keşfettiler ve bunun çoğu deneyimli merkez Robin Lopez’in çalışmalarına verilebilir. Lopez a 10 -3 tuşlamasına yardımcı oldu Washington’u tekrar temasa geçirmek için ilk çeyrek ve ilk döneminde 12 Dakikalık özel eylem, Lopez 14 sayı attı. Etkili savunmayı destekleyin.

Washington, Davis Bertans ve diğerlerinden olağanüstü atış yapımına eşlik etmeye devam etti, Russell Westbrook en sonunda video oyununu geç bir canavara geri koyma smaçına bağladı. 2. çeyrekte.

Ev grubu gecenin ilk liderliğini ilk yarının son dakikasında aldı ve Danny Green üç sayılık bir sayıya dönüşürken bile Philadelphia’ya liderlik eden son 2’de, Washington’un verimliliği motive ediciydi. 76 oyuncular, All-NBA pivotu Joel Embiid’in sadece 11 ilk yarıdaki dakikalar.

Embiid’in eksikliği, Ben Simmons, Sihirbazlar için kapıyı açık bıraktı ve ilk yarıdan çok sonra başladılar. Washington, 3. çeyreğin ilk 6 sayısını atarak 66 – 61

Rui Hachimura 3. çeyrek smaç aldığından, Sihirbazlar da utangaç değildi … sadece teknik olarak iğrenç görünen bir şeye ihtiyaç duymak için.

Washington sonucunu 12 3. çeyreğin sonunda ve Sihirbazlar için olağanüstü bir süre oldu. Philadelphia’dan 32 – 19 marj, atış 50 yüzdesi (ve 9- of-9), Sixers’ı 5 top kaybıyla basitçe 32 şutunu tutarken. Philadelphia 4. çeyreğe başlamak için uyandı. Furkan Korkmaz’dan 7 hızlı puan ve Tyrese Maxey’den güçlü oyun liderliğindeki 76 oyuncuları 14 -3 çalıştırma, marjı 95 – 94 ilk 3 buçuk dakika içinde.

Ancak sihirbazlar kontrolü elinde tuttu ve 4. çeyreğin büyük çoğunluğunu yönetti. Sixers, video oyununu Danny Green bahşişinde 4 ile bağladı: 05 sonucu net bir şekilde seçmek için gerdirmeyi bırakarak gidin.

Çatırtı süresinin önemli alt planı, tamamen serbest atış hattında Ben Simmons’tan geldi. Washington, 3 olayda kasıtlı olarak Simmons’a faul yaptı ve Simmons’ın 6 çabasından 3’ünü değiştirdiği için genel bir felaket olmasa da, Sihirbazlar kaçırdıktan sonra sık sık gol atarak mini savaşı kazandı. İki dakikalık işaret ortaya çıktığında, Sihirbazlar artık kasıtlı olarak kötü olmayabilir, ancak Philadelphia’nın 3 şutunu kaçırdığı ve golsüz kaldığı bir sahiplikten sonra, Washington 1:

ile dört sayılık bir öne geçmek için smaç çıkardı. kalıyor.

Philadelphia’nın bir sonraki mülkiyeti de aynı şekilde Simmons’a zorlu bir kötülükten sonra tamamen serbest atış çizgisinde yol açtı, ancak yine de çabalarını bölmeyi başardı. Hachimura, Sihirbazlara bir 118 teklif etmek için üç sayılık atış yaptığında nihai hançer için aşamayı belirledi – 112 45 ile kurşun. 8 saniye kaldı.

Washington nihayetinde sekiz sayılık galibiyeti korudu ve bu olağanüstü bir çabaydı. Philadelphia’nın Embiid olmadan tamamen aynı olmadığı kabul edilmelidir, ancak Sihirbazlar Hachimura’dan büyük katkılar aldı (20 puan, 13 ribaund) ve Bradley Beal (27 puan) kazanmaya yardımcı olacak. Oradan, Westbrook alışılmadık bir çizgi üretti ve yer döşemesinden sadece 3 – 19 çekim yaptı ancak aynı şekilde 21 ribaund ve dağıtım 122 yardım eder. Philadelphia’nın skoru, kısmen yıldız kısıtlamaları nedeniyle oldukça iyi dengelendi ve Tobias Harris, 8’e – 24 çekim gecesi.

Yedi serinin en iyileri Çarşamba günü Philadelphia’ya taşınan sahne ile devam edecek. Video oyunları arasında tüm gözler Embiid’in statüsünde olacak, ancak Washington bir Video oyunu 5’e ihtiyaç duymak için ev hayranlarının önünde sert ve iyi oynadı.

.