Shawn Michaels ve Triple H, Joel Embiid ile DX Crotch Chop Yapıyor

Joel Embiid temelde beceriksiz bir topuktur. Philadelphia 76 oyuncuların yıldızı kalpten bir performans sergiliyor ve hem karşıt kalabalığın ısısını çekerken hem de bol bol sevgi çekiyor gibi görünüyor. hayranlarından. Bu nedenle, Embiid’in Sixers’ın her yerinde bunu güçlendirme yeteneğinden yararlanması büyük olasılıkla büyük bir sürpriz değil 95 – 95 bugün biraz önce Washington Sihirbazlarını yen.

Özellikle, Embiid, Triple H ve Shawn Michaels’ın ünlü sabit D-Generation X’i yere yatarken bir kasık dilimi ayırarak hayranlık uyandırdı.

Joel Embiid Thrust The Process celly’de

“Keyifli. Hayranları kaçırdım. Bizi daha zor oynatıyorlar”

“DX, Triple H ve Shawn Michaels tercih ettiğim güreşçilerdi”

pic.twitter.com/ ngrQBq0fdN

– John Clark (@JClarkNBCS) Might 27, 2021

Kargaşaydı, normalde birisi DX’i böyle yaptığında durum böyledir. Bir gün sonra, Embiid, indirimleri sona erdirecekleri iyi bilinen yöntemi uygulayarak ve her şeye güçlü bir Joel Embiid bükümü ekleyerek DX’e daha da hayran kaldı.

Saygın, değil mi? Sonunda, DX’in 2 lideri, hem Cerebral Assassin hem de Heartbreak Kid Embiid’e bir alıntı tweet’i sunarak ve bugün onu geride bıraktıklarını anlamalarına izin vererek eğlenceli olana katılmayı seçti.

Ana WWE hesabı bundan keyif aldı.

Her şey Sixers’ı aldı / WWE crossover hayranları gerçekten heyecanlandı.

Tüm bunların beni bilgilendirdiği şey, çılgınca bir Blazers-Sixers Finaline ihtiyacımız olduğu, böylece Embiid DX şeyleri yapabilir, Damian ise Damian Lillard bir kez daha Stone Cold Steve Austin gibi giyinebilir.

.