Shaq, Charles Barkley'in Hamstring Krampını 'Inside The NBA' Konusunda Kramp Çıkarmaya Çalıştı

Guys Being Guys ilkesi, bir kişinin ülke çapındaki televizyonda bir hamstring krampı için biraz yardıma ihtiyacı olduğunda, bir erkeğe dışarı çıkmasına yardım ettiğiniz gerçeğinden başlayarak pek çok şeye işaret eder.

Bu gerçeklik, Perşembe gecesi Charles Barkley’nin Inside The NBA’de sınırlandırılmasıyla komik bir şekilde onurlandırıldı. Bir iş molası boyunca ona son derece ödün veren bir pozisyonda birkaç vuruş sağlayan Shaq’a girin, TNT’nin elektronik kameraları devam ettirmesi nedeniyle şans eseri zevk alma yeteneğine sahip olduk.

Video zamansız NBA İçinde , Ernie Johnson, Chuck’a Suns / Trail Blazer’ları izlerken o kadar gerginleştiğini söyleyerek onu sınırlandırmaya başladı. Shaq, biraz uzatma çabasıyla masanın üzerine eğilirken kıkırdarken, ona biraz rahatlama sağlamak için gelip çok büyük profesyonel sporcu ellerini kullanmaktan daha fazlası. Hem Shaq hem de Chuck, videoda kıkırdıyorlar ve bir önceki mesaj, takımın gerçekte burada kaydettiği görünen altından bağımsız olarak “bunu kasetten vurmak” istiyor.

Aslında Shaq’ın bu hamstring krampları sorununu net bir şekilde onaran bir öğeyi desteklememesi biraz beklenmedik, ancak fizyoterapist yaptırmış biri olarak diz arkalarımın durumuyla ilgili eğlence Bir işletme sahibi Shaq’a başka bir çanta teklif etmek isterse hem Chuck hem de benim ilgilendiğimi güvenle söyleyebilirim. Belirtmek gerekirse, basketbolda geçen büyük bir gecede mükemmel TELEVİZYON üretti.

Bireylere gerçekten istediklerini sunmak.

.