Şahinler Rahat Bir Video Oyunu 3 Kazanmak İçin Knicks'i Boğdu

Atlanta Hawks serisinin New York şehri Knicks ile yaptığı ilk 2 video oyunu, gerçekten çekişmeli basketbol tarafından belirlendi ve Hawks doğrudan Videoyu kazanmak için geri döndü Madison Square Garden’da 1. oyun ve Knicks, Video oyunu 2’de evlerini korumak için toplanıyor. Cuma gecesi, seri Atlanta’ya taşındı ve Hawks, kutlamayı arttırmak için oldukça uğraştı.

Video oyunun ilk çeyreği sıkı geçerken, Atlanta 2. turda kapıları araladı ve bu noktadan itibaren video oyununun geri kalanı için New York şehrini kol mesafesinde tutmaya çalıştı. Son korna çaldığında, Şahinler Doğu Konferansı’nda 5. sırayı 4. sıraya koymak için 105 – 94 galibiyet aldı. tohum, 2 video oyunu bir.

Bu video oyununu 2 şey belirledi, bunlardan ilki Atlanta’nın çeşitli oyunculardan hücumda istediğini elde etme yeteneğiydi. Şahinler grup olarak sahadan – 81 (519 yüzde) için 42 vurdu ve için-27(593 yüzde) 3’ten 3. Trae Young, sık sık yaptığı gibi, 21 puan ve 14 yardımcı olur, ancak Atlanta’nın ilk 5’in her üyesi, bir takım oyuncuların (Danilo Gallinari ve Kevin Huerter) yedek kulübesinde yaptığı gibi çift haneli sayılar elde etti.

Young en etkili video oyununu hiç uzatmadı, sahadan 8’e – 19 ve 6’ya 2’ye 3, ancak büyük ağırlığı ve oyun yapma kabiliyeti meslektaşlarını kolaylıkla kurmasına neden oldu. Grubun önde gelen golcüsü olmasına rağmen muazzam bir gol gecesi geçirmesine gerek yoktu çünkü Young övünen Knicks savunmasını ölümüyle ayırma yeteneğine sahipti.

Aynı şekilde bu video oyununu belirtmek, Knicks’in hücumda ne kadar korkunç davrandığıydı. Atlanta’nın savunması, Julius Randle’ı bir kez daha sinirlendirdiği anda övgüye değerdir (14 2’ye puan – 15 atış ve iki puanlık çabalarda 8’e 0 puan). Ancak onun ötesinde, New York şehrinin hücumu, topu Derrick Rose’a teklif etmekten ve yöntemden çıkmaktan başka bir şey yapmaktan kaçınabilir.

Rose, kredisine göre oldukça harikaydı, gol attı 30 puan 13 – için – 21 5 üçlüsünden 3’ünü yırtıp atarken atış.

Ancak aksi halde, Knicks’in hücumu tamamen kötüydü. Grup, 81 sepet çabalarında 29 ve 94 9’unda puan aldı 3s, sırasıyla 35. Yüzde 8 ve yüzde 30 bölümleri için harika. Randle (8’e 8) ve Nerlens Noel’den (10 – 12), son derece daha çirkin olabilirdi. Açıkçası, savunmayı tamamlayan ve Knicks’in görünüşte ne olursa olsun çalışmasını sağlayan Hawks’a kredi gidiyor.

Dizi zar zor bitmiş, ancak New York şehrinin nasıl yapılacağını belirlemesi gerekecek. Hawks’ın işleri hızla örtbas etmesini engellemek için suçunu düzene sokmak. Şimdilik, her iki grup da Pazar günü zemine dönmeden önce bir gün izin alacak. ABC’de 13:00 EST’de video oyunu önerileri.

.