Sabrina Ionescu, New York Şehrinin Sezonun İlk Video oyununda Oyun Kazandıran 3'ünü Vurdu

Bir diz sakatlığıyla acemi sezonunun çoğunu kaçıran Sabrina Ionescu, Cuma gecesi heyecan verici yöntemlerine geri dönerek hiç vakit kaybetmedi ve Özgürlüğünü açılış gecesi galibiyetine yükseltmek için 2’den az kala 3’ü tamamladı Indiana Fever üzerinden.

Bu oyunun pek çok çirkin kısmı vardı. New York açıkça 3 gerektirmedi mi? Kalan 5,4 saniye ile topu sınırladılar ve 87 ile bağlandılar Ionescu bunların hiçbirini pek umursamadı

Diğer çirkin şey ise Ionescu’nun gecenin büyük bölümünde buz gibi soğuk olmasıydı. Video oyununa 5 – 16 ilk debriyajı 3’ü 39. 7 saniye kalıyor. Ve Özgürlük video oyununun son oyununda hemen ona geri döndü, burada vakit kaybetmeden saatinde 0,4 kala oyun kazananı sağladı.

Buradaki son çılgın şey, Ionescu’nun atışının o kadar hasta olması ki, meydan okuyanların bile gülümsemesine rağmen yardımcı olamadı. Ateş kanadı Victoria Vivians, Ionescu’nun hançerinin sonucunda çenesi düşerek yakalandı.

Ionescu, bu sezon da teknik olarak Yılın Acemi ödülüne layık görüldü. 2020 ‘da genel olarak 2 video oyunu oynadıktan sonra ve bu onun projesine bir başlangıç oldu. New York City, Pazar günü AM ET’de

Indiana’ya karşı başka bir fırsata sahip.

.