Russell Westbrook, Bir Sixers Hayranının Yaralanmayı Ele Geçirirken Üzerine Patlamış Mısırı Bırakmasının Ardından Öfkelendi

NBA Playoffları boyunca daha dolu arenaların dönüşü aslında hoş bir manzara oldu, ancak taraftarların geri dönüşü de aynı şekilde kötüleri mükemmelle birlikte getiriyor. Playoff ortamı, hayranlar arenayı daha elektrikli hissettirdiğinden ve playoff çemberlerinin stresini ve şenliğini canlandırdığından, aslında aynı şekilde hayran-oyuncu etkileşimlerinde meydana gelebilecek üzücü şeyleri geri yüklediği için görmek harika.

Çarşamba günü, Russell Westbrook, Video oyunu 2’yi 4. çeyrekte terk ettiğinde, o ön ve ortada bir belirgin ayak bileği yaralanması.

Tünelden soyunma alanına doğru ilerlerken, bir Sixers hayranı Sihirbazlar yıldız muhafızına patlamış mısır attı. Westbrook, şaşırtıcı olmayan bir şekilde öfkeliydi ve onu bir yaralanma muayenesine götüren fitness eğitmenleri ve çalışanları tarafından geride tutulması gerekiyordu.

Bir oyuncuya bir şeyler atmak için sürekli çizgiyi aşıyor, ancak özellikle senaryolar sağlandı. Bir sakatlıkla dolaba geri dönen bir kişiye patlamış mısır koymak gülünçtür ve Sixers iletilen eylemi gerçekten aptallık olarak nitelendirir. Hayran, hareketlerinden dolayı hızla fırlatıldı, ancak bu, sakatlanan bir oyuncunun soyunma alanına geri dönmesi için asla ilk konumda gerçekleşmemesi gereken bir şey.

.