Rudy Gobert, Şu Anda Video Oyunundan Kirlendikten Sonra Banktayken Flop Yapmaya Çalıştı

Utah Jazz, Memphis Grizzlies’e karşı korkunç bir Video oyunu 1 etkinliğine sahipti ve bir video oyununda kaybetti 112 – 109 2. yarının çoğunda hissettiğinden çok daha yakınlaştı.

Yavaş bir başlangıcın ardından Memphis, Ja Morant ve Dillon Brooks’taki geri saha yıldızlarının harika bir video oyunu sayesinde Utah’a götürdü, Jonas Valanciunas ise camda ve Rudy Gobert’te harika bir çalışma. Dördüncü çeyreğin sonlarında, Gobert, Valanciunas ile bir ribaund mücadelesi için faul yaptı ve lider yıldızlarından 2’sinin yeniden dirilişini bitirmek için cazibesini bıraktı. Bu, Gobert’in kendisini aksiyona dahil ettiğini göstermiyordu.

Video oyununda 1: 35 kala, Derrick Favors bir ve- 1 smaç ve Gobert, bunun Grizzlies’e teknik bir kötülük yapma ve hayal kırıklığı yaratma olasılığı olduğunu seçti, bu yüzden standartta Kyle Anderson’a doğru yürüdü, o da zemine doğru yürürken onu dikkatlice kenara itti. Gobert, tüm zamanların korkunç bir flopuyla Oscar yapmaya ve yapmaya devam etti.

NBA’de takla atmak yepyeni bir şey değil, ancak bu Gobert eşit değilken yaparak yepyeni bir çığır açıyor gibi görünüyor video oyununda. Erkek faul yapılıyor ve hala yere savrulmakla uğraşıyor.Ulusun çevresinde tam olarak iyi sevilmeyen bir oyuncu için, Gobert, oynamıyorken bile bu muhteşem flopta imajına yardımcı olmuyor. Memnuniyetle, hakemler bu oyunculuk görevini Gobert’ten satın almadılar ve Anderson’a hiçbir teknik inceleme yapılmadı ve herhangi bir şey olursa, Gobert’in yönteminin gelebileceğine inanılırdı.

.