Red Sox, Bir Yer Topunun Nasıl Göründüğünü Açıkça Unutmuş Astros'ta Gerçekten Olağandışı Bir İkili Oyuna Döndü

Boston Red Sox ve Houston Astros, Perşembe gecesi Fenway Park’ta çılgın bir video oyunu oynadılar, ancak gerçekleşen en tuhaf şey bir şekilde ikili bir oyundu.

Teoride, Houston’dan Zack Greinke ve Boston’dan Eduardo Rodriguez arasında bir karşılaşma olabilecek şey, boğa güreşi ile dolu bir oyuncu savaşıyla sonuçlandı. 6 kurşun modifikasyonu ve Red Sox kazanmak için geri çekiliyor, -8. Aynı şekilde sezonun en tuhaf savunma oyunlarından biriydi ve Houston, son derece tuhaf bir iç saha oyuncusu ile ilk vuruşta bir erkeği boşa harcadığında, yedinci vuruşta yedinci bir değişiklik yapma fırsatını üfledi.

Yuli Gurriel plakadayken, 1-2 adımla savruldu ve tam ayağının önünde vurucu kutusunun yanında sekti. Çağrıdaki yayıncı ilk başta Gurriel’in ayağından sahaya faul yaptığına inandı, ancak aslında saha zeminde makul bir alanda sekti ve vücuduna istisnai bir şekilde yaklaştı, ancak makul bir alanda kaldı.

Maçın canlı olduğunu, başta topu dışarı atmak ve ardından topu dışarı atmak için atan Red Sox yakalayıcısı Christian Vazquez dışında kimse anlamadı. iç sahada atışları yönetmeye başladı. Astros’un kafası karışmış göründü, oyunun ölü olduğuna hükmedildi, çünkü ilk baştaki koşucu bir süreliğine ethere sürükleniyor gibi görünüyor ve nihayetinde, vuruşu bitirmek için etiketlenmeden önce 2. üssün yakınında bir yerde yöntemini keşfetti.

Baker oyunu tartışmak için çıktı ve mükemmel bir faktör olarak sona erdi. Dışarı atıldı ve o olmadan, Astros sığınakta geri dönmek için çalışmayı bıraktı. İtirazları ve bakış açısından nasıl göründüğüne bakılmaksızın, hepsi olması gereken yöntemi uyguladı: son derece olası olmayan bir iç vuruş olarak.

Bu, aslında hiçbir zaman hiçbir şey yapmadığınız gerçeğinden dolayı, sürekli olarak işleri bitirmeniz ve başınızı döndürmeniz gerektiğini ortaya koyuyor. Olağandışı Beyzbolun ne zaman vurabileceğini anlayın.

.