Rapor: James Harden, Çarşamba Günü İnternete Geri Dönmek İçin Oyun Zamanında Bir Seçimdir

Brooklyn İnternet, NBA’in en iyi hücumunu koruyor, eşya başına 1’den fazla 17 puandan fazla puan alıyor ve bu, grubun en üst düzey becerisine sunulan bir sürpriz değil. İnternet aslında önde gelen 3 oyuncusunu 2020 – 21 sezon boyunca yalnızca 7 video oyunu için yayınladı, ve Brooklyn yakın gelecekte bunu genel olarak dahil edebilir. ESPN’den Adrian Wojnarowski ve Malika Andrews, James Harden’in Çarşamba günü San Antonio Spurs’a karşı Brooklyn’in video oyunu için “oyun zamanı seçimi” olmasının beklendiğini bildirdi.

Harden en son 5 Nisan’da New York City Knicks’e karşı bir video oyunu ortamında sahaya çıktı, ancak hamstring durumuyla ayrılmadan önce sadece 4 dakika durdu. Görünüşe göre Nisan ortasından sonuna kadar artarken, nihayet Nisan’da 20 Harden’ın bir engele dayandığı ve sadece bir çift ile rutin sezonda kalan video oyunları arasında, Harden aslında sezon sonrası parlak ışıkların ortaya çıkmasından önce bazı ortaklar kazanma arzusunu ortaya çıkardı.

normal, Harden bu sezon sahadayken ortalamada elektrikle oynadı 25. 2 puan, 10. İnternete kaydolduğunuza göre 61 yüzde 61 gerçek bir şut işareti ile video oyunu başına 9 yardım ve 8 ribaund. Harden’in sahadaki uyumu, yepyeni evinde gerçekten pürüzsüzdü, özellikle de Houston’da geçirdiği zamandan daha fazla kolaylaştırıcı olarak hareket etme kararlılığını sundu. Bu değişiklik Brooklyn’in gerçekten korkutucu bir suçu tam güçle serbest bırakmasına izin veriyor ve birçokları sonuç olarak İnternet’in Doğu Konferansı’nın favorileri olduğunu düşünüyor.

Web’ler rutin sezonun geri kalanında evde olacak, bu da Harden’ın dönüşünü hafifletmesi için işleri biraz daha basit hale getirebilir. Harden’in San Antonio’ya karşı geri dönmemesi için hala bir fırsat var, ancak Brooklyn’in Cumartesi günü Chicago Bulls’a ve Pazar günü biten rutin sezonda Cleveland Cavaliers’a ev sahipliği yapmadan önce Spurs video oyunundan sonra 2 günlük dinlenme süresi var. Bu küçük bir penceredir, ancak Brooklyn, tüm grup sistemlerine hızlı bir şekilde göz atma yeteneğine sahip olabilir; bu, rutin sezonun tamamlanması ile açılış turunun Video oyunu 1 arasında pratik olarak tam bir hafta tatilden önce inanılmaz derecede önemli olabilir. .

.