Rapor: Donovan Mitchell Rahatsız Edildi, 'Her Şey Hazır' Olduğunu Söyledikten Sonra Video Oyun 1'den Geç Kaldı

Utah Jazz, Pazar gecesi Grizzlies ile ilk serisinin 1. Video oyununda başarısız oldu, 112 – 109 2. yarının çoğunda o kadar yakın hissetmeyen bir video oyununda. Utah için 2 büyük sorun, top kaybı ve şutlardı, çünkü geceleri 14 Memphis için 9’a yükseldi ve bir rütbe 25. Sahadan yüzde 5.

Bu kötü bir kanıttı ve video oyunundan sonra kimse yardımcı olamazdı, ancak nasıl farklı bir şekilde gitmiş olabileceği sorusu aslında Donovan Mitchell’in peşine düşme yeteneğine sahipti, geç kalmıştı En iyi ayak bileği burkulmasından dolayı devam eden iyileşmesi nedeniyle çizik. Bu, Mitchell’in çekiciliği için kaçırdığı 17 bu düz video oyunudur, ancak bu eksiklik çok çeşitliydi çünkü atıştan sonra aslında “hepsi” olduğunu söylemişti. hazır “ve oynaması bekleniyor. Bunun doğru olmayacağı bir söz çıktığında, Mitchell ve Rudy Gobert gibi meslektaşlarından oluşan birçok kişi için sürpriz oldu.

Video oyunundan sonra Mitchell, Twitter’da öfkelerini bir tweet atarak hayranlarına özür dilerim ve senaryo hakkında “Daha fazlasını belirtmek istiyorum” dedi.

Özür dilerim … İstiyorum daha fazlasını belirtebilirim … Hemen orada olacağım! ❤

– Donovan Mitchell (@spidadmitchell) Might 24, 2021

Bu, Utah’daki bazı perde arkasında kaos anlamına geliyordu, bu da biraz daha fazla bilgi ile bildirildi ESPN’den Brian Windhorst ve Tim MacMahon Pazartesi sabahı erken saatlerde. Mitchell’in, Utah’ın sakatlıktan dönüşünü nasıl yönettiğinin dikkatli doğasıyla ilgili olarak uzun süredir var olduğu açık olan bu “derinleştirici stres” in geç sıfırdan “kızdığını” belirttiler. Cazibenin, bu önceki sezon dışı sezonda büyük yatırım yaptıkları yıldızlarını uzun süre korumaya çalışmaları şaşırtıcı değil, ancak Mitchell’in en kısa sürede döşemeye geri dönmeyi istemesi de aynı şekilde makul.

Cazibe, 1 numaralı seri olarak şu anki koşu boyunca kalmadıkları bir pozisyonda kalıyor ve bu yıl Final yapmak için mükemmel bir şans sunacakmış gibi görünmeleri gerekiyor. kendi evlerinin yararına olduğu için Batı’dan da geçerler. Video oyunu 1’i kaybettikten sonra nihayetinde Memphis’te bir video oyunu almak zorunda kalacakları için bu ön seri için aslında kaybettikleri bir şeydi, bu da Memphis’in liderliğinde olduğu gibi üç puanlık bir video oyunu oldu 17, Mitchell’in varoluşunun çeşitli sonuçlar vereceği yönündeki öfkesine katkıda bulunacaktır.

Bu, Utah’da ilk kez bildirilen bazı dahili yıpranma değil, çünkü 2015 sorunla ilgili yeterli rapor vardı Mitchell ve Gobert arasında, aslında bu göz önünde bulundurularak sıkıştırılmış. Şimdi, Quin Snyder ve şirketlerinin, Mitchell’i şirketle tam olarak aynı sayfaya geri döndürmeleri gerektiğinden, Video oyunu 2 için değişiklikler yapmakla birlikte yapacak başka bir görevi daha var.

.