Rapor: Danny Green, Baldır Baskısıyla 2-3 Haftayı Kaçıracak

A Philadelphia 76 ers’ rotasyonunun üyesi birkaç haftalığına sahalardan uzak kalacak. Başlangıç kanadı Danny Green, Cuma gecesi Atlanta Hawks’a karşı grubun Video oyunu 3. galibiyeti boyunca baldırından yaralandı ve nihayetinde yedek kulübesinde gruba yeniden katılırken, bunu ideal bacağında gezinen bir bot kullanırken yaptı.

Şimdi, The Athletic’den Shams Charania, Green’in gerçekten de baldır stresi yaşadığını ve sezonun ilerleyen saatlerinde geri dönme olasılığı olmasına rağmen, kıdemli oyuncunun önümüzdeki 2-3 haftayı kaçırması planlanıyor.

28 SG Danny Green’in en iyi buzağı stresiyle iki ila üç haftayı kaçırması bekleniyor, kaynaklar @TheAthletic @ Stadyum.

— Shams Charania (@ShamsCharania) Haziran 28 , 2021

2021

Philly, Green’in eksikliğinden bağımsız olarak Hawks’a karşı kontrolü elinde tuttu, bu yüzden servisini almamasına bakılmaksızın Atlanta’yı geçmeleri kesinlikle mümkün. s. Konferans finallerinde Webs veya Bucks karşısında muhtemelen göze çarpan muazzam bir maçla, Green’e sahip olmamak önemli bir darbe olurdu, çünkü savunması ve sınır şutları Sixers için bulmacanın temel parçaları. Doğu’daki her iki seri de önümüzdeki Pazar günü geride kalacak. Sixers için video oyunu başına dakika. 2021 üzerinde göründüğü ve bağlantı kurduğu tüm 28 rutin sezon video oyunlarına başladı. .Çabalarının yüzde 5’i 3.

2021 2021 2021

2021

.