Rajon Rondo, Kawhi Leonard'ın Video Oyunu 5'i Bağlamak İçin Hava Topundan Sonra Dumanlıyordu

İçin Mavs-Clippers serisindeki üst üste 5. video oyunu, ev grubu Video oyunu 5’te Clippers kaybederken kaybetti 105-105 Staples Center’da Luka Doncic onları bir 42 noktasında yaktı, 105 – harika dışında kesinlikle hiçbir şey olmayan verimliliğe yardımcı olur. Diğer tarafta Paul George 23 puanla iyi bir gece geçirdi, 10 ribaundlar ve 6 asist, LA’nın 4. turda video oyununa geç dönmesi için sürücü olarak hareket ediyor, ancak ne o ne de Kawhi Leonard, Mavs’i tüm yöntemi içine almak için hücumda oldukça yeterli olabilir.

Leonard 7-of-

üzerinde 10 puanla tamamladı şut çekiyordu, son şutu, Clippers 3’ün düştüğü anlarda köşeden gelen hüzünlü bir hava topuydu. Bu, ünlü 4 Sıçrama şutu ile karşılaştırılabilir bir pozisyondu. Video oyunu 7’de Toronto’daki Sixers’a karşı, ancak bu sefer şut her ne pahasına olursa olsun kaçırdığı ve Dallas serbest kalan topu aldığı için sekme yapmadı. Bu, evinizdeki başka bir kötü verimliliğe oldukça uygun bir sondu ve Mavs’a karşı kendi arenalarında basitçe ortaya çıkmanın ağırlaşması, sonunda LA’da bazı anlaşmazlıklara yol açmış gibi görünüyordu

Leonard’ın şutundan sonra, köşede Kawhi’ye gelen pası atan Rajon Rondo, canı yandı ve sahadan çıkarken Leonard’a seslendi, ancak hızlı bir şekilde ateşli bir konuşma yaptı.

Dakikayı daha da ilgi çekici yapan şey, Rondo’nun Clipper’ın en kötü gecelerinden birini yaşıyor olmasıydı. 6 asist, 2 rebound ve 2 top kaybı, takımın en kötü eksisini 19 mağlubiyette yayınladı. 2015’ın Clippers grubundaki birkaç yönteme garip bir şekilde benziyor, Bubble’daki playoff patlamalarında dahili olarak bazı endişeleri vardı ve soyunma odası konuşmalarının raporlarıyla sonuçlandı. sağır kulaklara düşmek ve LA’nın yıldızlarının tüm yıl boyunca nasıl kayırmacılığa maruz kalmasıyla ilgili hayal kırıklıkları.

Bu sefer, Rondo’nun, Kawhi’nin köşede boğduğu ve sıfırlamak ve aramak için çok zamanı olduğu için şut seçiminden rahatsız olduğu görülüyor. Topu oyuna soktuklarında saatte 8.8 ile çeşitli bir görünüm. Hala gemiyi düzeltmek ve Dallas’ta başka bir karayolu galibiyetiyle tepki vermek için en azından bir video oyunu daha var, ancak hayati bir offseason yaklaşırken, en azından ifade etmek gerekirse, hisler kötü görünüyor, LA’da şu anda kaldırma eşiğinde oldukları için.

.