Quavo, Kendrick Perkins'e Kızmadığını Ve Aslında Her Şey Onun İçin Eğlenceli

Quavo devam etti Çok İlk Çekim Perşembe sabahı erken saatlerde Migos’un son sürümü Kültür III, Cuma günü düştü. Programdaki kamera hücresini çok eğlenceli yapan şeyin bir kısmı, ona ve Kendrick Perkins’e bir tartışma yapma fırsatı sunmasıydı – Quavo ve Benefit, Perkins’ten bu yana son birkaç yılda aslında bir ileri-geri ile ilişkilendirildi.

‘nın

Quavo Huncho

üzerinde isim göründü

İkilinin programda gerçekten birbirlerine hitap ettiği ortaya çıktı ve bu endişeyi artırdı: Quavo ve Kendrick Perkins yasal olarak birbirleriyle tartışıyorlar mı, yoksa bu mu? sadece 2 erkek iyi vakit geçiriyor mu? Complex’in With Speedy Morman ile ilgili yepyeni bir röportajda ), Quavo genel olarak iyi vakit geçirdiğini açıkladı.

Via Complex:

” Kendrick Perkins’in olmaması umurumda değil, erkek,” dedi Quavo gülümseyerek. “O bir uzman. Çocuklarının benim barlarımdan hoşlandıklarını, etrafta koşuşturup onunla dalga geçtiğini söyledi. İşin aslı, çocukları bir okul gezisine çıkaracağım ve sadece evinize pops bırakacağım. Sığır eti böyle halledin. ” Her şeye rağmen, işin esas olarak şaka olduğunu, bunun da sığır etinin içinde yer almak kadar, her şeyin ortaya çıktığını görmek kadar “eğlenceli” olduğunu açıkça belirtti.

Perkins’in olaylara aynı yöntemle bakıp bakmadığı belirsiz, ancak hey, en azından Quavo tüm bu şeyle eğleniyor.

2018

.