Pislik Aslında Son Olarak Jakuzi Akışı Üzerinde Tartıştı: 'Başkaları Tarafından Çekici Bulunmak' Yönergelerine Karşı Değil

Twitch, aslında son olarak, itirazda bulunan kurallara aykırı olmadığına karar verdi. Geçtiğimiz haftalarda platformun kontrolünü ele geçiren “jakuzi meta” efsanesindeki en yeni ve ana kelime olsa da, platformun yönergelerine göre açık bir şekilde farklı olmaması ana tercihi bazı değişiklikler içeriyordu.

Burada basitçe yakalıyorsanız, yüzme havuzlarında ve jakuzilerde akış yapan bireylerin sayısındaki artış, Twitch için son olarak Cuma günü uğraştıkları bir sorun yarattı. Tipik olarak, jakuzilerde veya yüzme havuzlarında akış yapan bireyler bunu mayoyla yapmışlardır, tipik olarak mayo giyen kadınlar, birileri suda kalırken kullanılmadıkları sürece tipik olarak malzeme standartlarına göre uygunsuz olarak kabul edilirler. Şişme yüzme havuzlarının, jakuzilerin ve diğer küvetlerin artması trendin bir parçası olarak kullanılıyor.

İşte erken dönemlerden bir New York şehri Post hikayesi, tetiklediği argümanı detaylandırıyor:

“Jacuzzi metası” Expert’e göre büyük olasılıkla yardımlı “Simply Talking”, Twitch’in en çok görüntülenen sınıflandırması, “League of Legends” ve “Grand Theft Automobile V” ‘nin “haydi oynayalım” eğitimlerini gölgede bırakıyor.

60 60, 000 yazan gizli bir afiş olan Spoopy Kitt, “Bireylerin mayolu kızlar görmekten hoşlanmalarının oldukça evrensel olduğuna inanıyorum” dedi. Amazon’un sahip olduğu platformdaki hayranlar. Şişirilebilir bir ıstakoza binerken izleyicilerle rutin olarak konuşan Spoopy, “jacuzziler aslında pankartların ‘video oyununu kazanmak’ için kullandığı yepyeni ve güvenilir bir yöntem haline geldi.”

Ne yazık ki, sayısız Twitch kullanıcısı platformun marka adını düşürdüğünü düşündükleri heyecan verici boş zaman aktivitelerinden hiç memnun değil.

Jacuzzi meta aslında Çıplaklık kurallarının ne olduğuna dair daha büyük konuşma hızla yabani otlara girebildiğinden video oyunlarında önemli bir konuşma konusu haline geldi. Bu yüzden sorunla ilgili ana konuşma büyük bir haber. Cuma günü Twitch, blog sitesinde hüküm süren ‘Jakuzi Akışları’ için ana bir yükseltme yayınladı, ancak çoğu yönergeye aykırı olsa da, bu akışların çoğu platformun yepyeni “Yüzme havuzlarına, Sıcak Küvetlere, ve Plajlar “alanı, duruma göre özel olarak üretilmiştir.

Gönderide, “Müstehcen materyallerle ilgili standartlarımız olsa da, başkaları tarafından çekici olduğunun keşfedilmesi bizim yönergelerimize aykırı değildir” deniyordu. “Ve Twitch, görüntülenen görünümleri için bayanlara veya hizmetimizdeki herhangi birine karşı yaptırım uygulamayacaktır.”

Buradaki sorun, pek çok şey. Akış dünyasında, pazarlama ve para kazanma her şeyin merkezinde yer alır. Bazı afişler bu akışlar aracılığıyla gerçekten büyük çeşitlilikte kitle biriktirmiş olsa da, pazarlamacılar modelle ilgili öğelerini istemeyebilir ve bu akışlara reklam koymamayı seçebilir. Bu nedenle, malzemeyi silo haline getirmek ve bu pazarlamacıların alandan çekilmesine izin vermek, bu seçim için ilham kaynağıdır.

Gönderide, “Bu, marka hedefleme yeteneklerini geliştirmek ve önerilerimizdeki özelleştirmeyi artırmak için uzun vadeli seçeneğimiz değildir” deniyordu. “Bununla birlikte, yakın vadede tüm izleyiciler için birkaç sorunu çözer.”

Bu, tüm bunları yapan yaş uygunluğu, bağlam ve öznellik endişelerini çözmez. ilk konumda karmaşık. Ve “Havuzlar, Jakuziler ve Plajlar” alanının anlık bir yedek prosedür olması bekleniyor. Bu, Twitch’in bir şeyleri anlamaya çalıştığının bir göstergesi, bu da şişirilebilir ıstakoz severler için harika bir haber.

.