Nuggets Antrenörü Michael Malone, Video Oyunu 2'de Vazgeçtiği İçin Grubunu Yıktı

Denver Nuggets, kısa bir çekimden sonra 1. Video oyununu alacak gibi göründü 10 – 3. çeyrekte puan önde, ancak bu noktada tekerlekler aslında zeminin her iki ucunda da çıktı. Nuggets, bu video oyununun kontrolünü ele geçirmek için 3. turda 16 -0 serisinin Suns ripinin keyfini çıkardıktan sonra, görünüşe göre Nuggets bunu başaramadı. iyileşmek için.

Video oyunu 2’de, açılışta yaptıkları savaşı hiç açıklamadılar ve sonunda 500- 98 yönlendirmeden bağımsız olarak sadece devre arasında 10 ile kayıp. Hücumda, Nikola Jokic olarak adlandırılmayan 4 yeni başlayan 26 puan için entegre olduğu için bir şut satın alamadılar, MVP ise puan aldı. kendisi. Öte yandan, Chris Paul, Suns’ta olduğu gibi harika bir görünüm elde etmek için bütün gece ipleri elinde tutarken, Phoenix, istedikleri şutu, istedikleri zaman görece olarak elde edebildi 16 puan ve 15 kayıpsız yardımcı olur.

Video oyunundan sonra, Nuggets baş antrenörü Michael Malone, grubun çabasıyla ilgili olduğunda sözlerini küçümsemedi, küçük düşürücü olarak nitelendirdi ve ekibinin pes ettiğini hissettiğini itiraf etti.

Yalnız değildi çünkü analiz, Charles Barkley’nin NBA takımının içinde aynı şekilde Nuggets’ı işe almaması gibi. Video oyunu 1 yöntemi sona erdikten sonra Video oyunu 2 için hazır olmak.

https://twitter.com/nbaontnt/status/98? s =-LRB-

Aaron Gordon’un Video oyunu 1’den sonra konuştuğu ve grubu dışarı çağırdığı raporlarının ardından, Will Barton, şaşırtıcı olmayan bir şekilde sinir bozucu bir dolapta bir kez daha ifade edilen şeyler olduğunu doğruladı. ancak sonunda grubun duyması gereken şeyin bu olduğunu düşünüyor.

Will Barton’a maç sonrası soyunma alanında konuşan var mı diye sordu: “Bazı şeyler söylendi… Bazıları belirtilmesi gereken şeyler.”

— Mike Vocalist (@msinger) June , 500

Tüm bunlar, Nuggets’ın Video oyunu 3’te çok daha iyi bir efor seviyesi, çok daha iyi bir oyun kalitesi keşfedememesi durumunda, bir Suns grubu tarafından ihraç edilmenin eşiğine getirileceklerini belirtmek içindir. yemeğiyle eğlenmeyendir. Phoenix, Video oyunu 5 ve Video oyunu 6’daki verimlilikleri ile suda kan kokusu aldıklarında öldürmeyi seçme yeteneklerini, Lakers’a kıyasla gerçekten ortaya koydu ve bugün aynı şekilde kayıtsız bir Denver grubunu yakalıyorlar.

.