Nneka Ogwumike Diz Burkulmasıyla 4-6 Hafta Çıktı

Los Angeles Stimulates, Perşembe günü Ogwumike’nin 2. Derece sol diz burkulmasıyla önümüzdeki 4-6 haftayı kaçıracağını açıkladı. 6′ 2 forvet, 4. çeyrekte Dallas Wings’e karşı Salı günkü video oyununda beceriksizce çembere düştükten sonra ayrıldı.

Bu zor bir haber hem Tetikleyiciler hem de Ogwumike için. 32 yaşındaki önceki MVP sezona harika bir başlangıç yaptı 10 .Video oyunu başına 4 sayı

.6 yüzde 7 ribaund ve 1.2 asistle şut çekiyor. Candace Parker ve Chelsea Gray’in ücretsiz bir firmada başka yerlere imza atmasıyla, Ogwumike’nin grubun gol yükünün büyük kısmını taşıması bekleniyordu.

Nneka, önceki Yılın Acemi Chiney Ogwumike olan kız kardeşi olacaktı, ancak Tetikleyiciler de Perşembe günü onun en iyi diz ağrısına sahip olduğunu açıkladı. Los Angeles’ın Washington DC’ye yolculuğundan önce yeniden değerlendirilecek

Acemi Jasmine Walker yırtık bir ACL’ye sahalardan uzak dururken, Triggers’ın şu anda kadroda forvet alanında birkaç seçeneği var. Amanda Zahui B, Nia Coffey ve Bria Holmes’a ek olarak büyük dakikalar oynayacak. LA büyük olasılıkla Chiney dönene kadar bir meydan okuma istisnası yoluyla başka bir faktörü dahil etmek isteyecektir. Ogwumike’ların zeminde yaptıklarını değiştirmek kolay olmayacak.

Chiney, zaman çizelgesinin çok daha kısa sonunda geri dönme yeteneğine sahipse, bir sonraki 10 video oyunlarını hala ‘Stimulates’i kaçıracaktı. Bu, 32- video oyunu rutin sezonunda acımasız bir vuruş.

32

.