Nike New York Şehri'ni Parlak SB Smaçla Anıyor

hava durumu ısınıyor ve bugünlerde açık havada ve birbirimizle daha fazla zaman harcıyoruz, bu da yaz mevsiminde sokak basketbolu sezonunun tamamen güçleneceği anlamına geliyor. New York City gibi sahalarda hiçbir şehir HAM’a gitmiyor, bu yüzden Nike, yaz sezonunun en abartılı Dunk’larından birine dönüşen şey için motivasyon kaynağı olarak Huge Apple’ı seçti.

Aynı şekilde, bu bebekler karanlıkta bir nevi parıldıyor ve bu da sürekli bir kazanç.

NY vs. NY olarak adlandırılan (New York yaz sezonu sokak basketbolu liginden sonra) bu Nike Dunk Low colorway, Sage Green renginde deri saya içerir. beyaz devrilmiş deri paneller ve swoosh ve dil etiketi üzerinde turuncu vurgular ve popüler New York şehir sokak parklarında bazı yarışma tarihlerini belirleyen buzlu berrak bir orta tabanın üzerine oturuyor. Diğer bilgiler, siyah ışığa maruz kaldığında tenis ayakkabısının eklemleriyle birlikte parıldayan, yanal topuktaki “NY vs NY” markalamasından oluşur.

Sokak kortlarında asla siyah ışığı keşfetmeyeceksiniz, bu da bir basketbol tenis ayakkabısının yanı sıra, bu tarz bir uyuşturucu kulübü işlevi görüyor veya bar seti. Bir tenis ayakkabısı ne zaman ikisini birden yapabiliyor? SB Dunk’ın gücü budur.

Bugünden beri, bir şirket çıkış tarihi henüz belirlenmedi, ancak Nike Dunk Low NY – NY, yaz sezonu düşüşü için ayarlandı. $ 100 piyasa fiyatı NY ile NY’yi her açıdan görmek için daha kapsamlı bir görünüm için YankeeKicks’e gidin.

.