NFL ve James Harrison Şiddetli Bir Gençlik Futbolu Tatbikatının 'Kötü' Viral Videosunu Çağırdı

Açık Salı günü, genç oyuncular arasında kask-kask vuruşunda yere şiddetle ihtiyaç duyulduğunu gören ve açıkça şok geçiren bir genç futbolunun tatbikatla uğraştığı bir video viral oldu. Videodaki tam zamanında “bu tatbikatı yapmak için çok küçükler mi?” ve sonuçta, bu tatbikatın yapılmasını sağlayan koçları görevlendiren çeşitli eski NFL yıldızları, turuncu pantolonlu çok daha küçük boyutlu çocuğun korkunç bir pozisyona getirilmesiydi.

Tatbikatı berbat ve “yerleşik” olduğu için çağıranlar arasında, kimsenin yumuşak bir futbol oyuncusu olmakla şaşırmayacağı James Harrison da vardı. Bu tür şeylerin tam olarak neden tatbikatların ve uygulamaların güvenli olduğundan emin olmak ve uygun temelleri akıl hocalığı yapmak için orada oluncaya kadar çocuklarının futbol oynamasına izin vermeyeceğini açıkladı.

TAM OLARAK neden genç oğlanlarımın oynamasına izin vermedim oynamayı bitirene kadar devam edin – bu yüzden doğru şekilde öğretildiğinden emin olmak için orada olabilirim. Küçük çocukları kimin “eğittiği” için gereksinimler nerede? Bu en başından beri kurulmuş, ne olacağını çok iyi anladılar! pic.twitter.com/xqjbqwrz1h

— James Harrison (@jharrison 9292 ) Belki 12, 2021

Çarşamba günü, NFL Jonathan Jones sayesinde bir bildiri yayınladı Söz konusu tatbikatın Charlotte’un banliyö bölgesinden göründüğünü söyleyen CBS Sports’tan, videonun “iğrenç” doğasını kınayarak ve ligin, özellikle genç futbolunda çok daha iyi antrenman uygulamalarını öğretmek için nasıl harekete geçmeye çalıştığından bahsetti böyle şeylerin meydana gelmesini önlemek için.

Tatbikat, futbolun son birkaç yıldır kafa travmalarının riskleri hakkında daha fazla bilgi çıktığı için aslında kısıtlamaya çalıştığı kesin durumdur. ve özellikle aynı yaş seviyesinde bile çocuklar arasında bu önemli büyüklük farklarıyla karşılaştığınız genç futbol seviyelerinde özellikle tehlikelidir. Bir grubun koçlarının çocuklarının arasına böyle tehlikeli bir duruma sokmaları, NFL’den pek çok şeyden oluşan sayının haklı öfkesini çekti ve bu, futbolun her seviyesinde hala yapılacak çok iş olduğunu ortaya koyuyor. sporda gereksiz şiddeti kabul etme kültürünü değiştirmek.

.