NBA Playoff ve Play-In Karşılaşmaları, Rutin Sezonun Çılgın Final Gününden Sonra Belli Oldu

2020 – 2021 NBA rutin sezonu resmen sona erdi ve bunu oldukça şaşırtıcı bir tarzda başardı, grupların play-in konumlandırma, play-off sıralama ve çeşitli maçlarda bazı basit tanklar için mücadele ettiği çılgın bir son gün.

Gün, 3 öfkeli dönüşten oluşan bazı olağanüstü video oyunlarıyla başladı: biri Büyücüler tarafından Hornets’i yenmek ve Doğu’da 8 numaralı seribaşı yapmak için gerçekten bitirdi, diğeri Grizzlies tarafından , Stephen Curry oluşmadan ve Warriors kazanmadan önce Golden State’te hızla liderliği ele geçirdi ve bir diğeri Celtics tarafından Doğu’da 4 numaralı seribaşı yapmak için asılan Knicks’i korkutmak için.

Gruplar dinlendikçe ve kendilerini sağlıklı olacak şekilde yerleştirdiklerinden ve playofflar için hazırlandıklarından, gece maçları tahmin edilebilecek tüm faktörler için neredeyse rekabetçi değildi. Batı dışında, Nuggets erkeklerle oynuyorlardı, ancak Portland’daki video oyunlarını, Blazers’la aynı yöntemle satın almamışlardı, çünkü Portland, Batı’daki 6 tohumu korumak için erken kaçtı ve Lakers’ı play-in’e bastırdı. Los Angeles’ın New Orleans’ta galibiyet almasına rağmen (LeBron’dan biraz korkmasına rağmen bileğini değiştirdiği belliydi). Jazz halsiz başladı, ancak sonuçta Kings’i döverek 1. sırayı kilitledi ve Phoenix’i Batı dışında 2. sırada tuttu.

Denver’ın kaybetmesiyle, Clippers bir galibiyetle 3. sıraya geçecekti, ancak düşünülemez, Thunder’ı yenerek kaybetmek için yaptıkları için açıkça bunun bir parçasını istemiyorlardı. Oklahoma Şehri (Houston’a kaybettikten sonra) ve Dallas’la başa çıkmak için 4 tohumluk takımına girdi (Minnesota’ya Clippers’tan kaçmak için potansiyel olarak yöntemini 6’ya tanklamaya çalışırken kaybetti). Sonuçta, çılgın bir gündü ve hepsinin sonunda, play-in ve playofflar nasıl temizlenecek.

DOĞU

OYNAMAK

7. Boston Celtics vs. 8. Washington Sihirbazları (Salı, TNT, 9: 00 pm ET)

9. Indiana Pacers vs. 10 Charlotte Hornets (Salı, TNT, 6: 30 öğleden sonra ET)

OYNATMA

1. Philadelphia 76 ers vs. 8. Ön Eleme Galibi Video oyunu 2 (kaybeden BOS / WAS – kazanan IND / CHA)

2. Brooklyn Nets – 7. BOS galibi / WAS

3. Milwaukee Bucks vs. 6. Miami Heat

4. New york şehri Knicks vs. 5. Atlanta Hawks

BATI

PLAY-IN

7. LA Lakers vs. 8. Golden Eyalet Savaşçıları (Çarşamba, ESPN, 10: 00 pm ET)

9. Memphis Grizzlies v s. 10 San Antonio Spurs (Çarşamba, ESPN, 7: 30 öğleden sonra ET)

OYNATMA

1. Utah Jazz vs. 8. Play-In Video oyunu 2’nin galibi (kaybeden LAL / GSW’ye karşı kazanan MEM / SAS)

2. Phoenix Suns vs. 7. LAL / GSW Galibi

3. Denver Nuggets vs. 6. Portland Yol Spor Ceketleri

4. LA Clippers vs. 5. Dallas Mavericks

Oyunda bir kez -Video oyunlarında tamamlandı ve playofflar için maçların tamamı belirlendi, ön eleme için toplam TELEVİZYON programı başlatılacak.

.