NBA, İlk Ön Eleme Yarışması İçin TELEVİZYON Bilgilerini Bildirdi

Steph Curry, Ja Morant ve Jayson Tatum’un bizi nasıl şaşırtacağını görmek için NBA’in ilk play-in yarışmasının başlamasından sadece günler sonra bir yap ya da öl durumu. Ve Cuma günü, lig turnuva için eksiksiz bir TELEVİZYON yayın programı başlattı.

https://twitter.com/NBAPR/status/1393356228294811651

Hafta için kanepenizi veya bar programınızı geliştirmek istiyorsanız, Salı günkü ilk video oyunu büyük olasılıkla Chuck, Shaq ve Co. ile hem Tatum hem de LaMelo Ball’u içerir. stüdyoda.

Önümüzdeki gece, LeBron James ve Anthony Davis veya Damian Lillard ve CJ McCollum, Golden State veya Memphis olacak West’in 8. tohumunu alacak. Yıldız gücü hakkında konuşun!

Ancak doğal olarak en önemli nokta Perşembe ve Cuma günkü video oyunlarının kaldırılmasıdır. Normalde, TNT Doğu Konferansı’nı alır ve ESPN Batı Konferansı video oyununu alır. Tavsiye için, bu video oyunları örnek olarak Morant vs. Curry içerebilir. Veya Ball, Russell Westbrook ve Bradley Beal’e karşı.

Eğer 2015 ‘nın tek elemeli play-in’i bize herhangi bir şey bildirdiyse, o da inanılmaz bir basketbol için kalmamız gerektiğidir. Video oyunu 2 milyon izleyiciyi dengeledi – çok sayıda şampiyonluk oyunundan fazla – ve Morant’s Grizzlies ile Lillard’s Path Sports ceketlerinin arasına bazı yüksek seviyeli potalar dahil etti. Salı.

.