NBA, Cumartesi ve Pazar Günü Playoff Serisinin Başlayacağını Açıkladı

Lig ve TELEVİZYON ortakları, bu haftaki play-in serisinin bir ön programı tamamlamak için sonuçlarını anlayana kadar beklemek istedikleri için, NBA bu noktaya kadar play-off programı konusunda gerçekten çekingen davrandı. Bu aslında hayranların, medyanın ve hatta Salı gününe kadar ilk video oyunlarını hangi gün oynayacakları konusunda belirli olmayan grupların biraz rahatsız olmasına neden oldu.

Salı sabahı erken saatlerde NBA, hangi 4 serinin Cumartesi günü başlayacağını ve hangi 4 serinin Pazar günü başlayacağını açıkladı. Bu hafta sonu için zaman belirlemeden önce ve sonrasında devam eden Lakers-Warriors maçında en azından Çarşamba günkü oyun içi video oyununun sonuçlarını büyük olasılıkla bekledikleri için hala video oyun sürelerini veya ağlarını açıklamıyorlar. TELEVİZYON ağlarının, Lakers (ve gerçekten de Warriors) dahil olmak üzere herhangi bir diziyi, beklemenin büyük bir parçası gibi görünen primetime yuvalarında güvence altına almak istemesi şaşırtıcı değil – Boston’a daha asal Ön elemedeki diğer 3 Doğu takımının herhangi birinden daha pozisyon almak, Celtics’in katılmasını sağlamalıdır.

Öneri zamanlarını ve tam bir programı beklerken Açıklanacak olursak, ligin cumartesi ve pazar günleri boyunca seriyi nasıl böldüğü burada.

CUMARTESİ, MAYIS 22

East 7-Seed AT Brooklyn

Miami AT Milwaukee

Dallas AT LA Clippers

Portland AT Denver

PAZAR, MAYIS 23

East 8-Seed AT Philadelphia

Atlanta AT New York City

West 7-Seed AT Phoenix

Batı 8-Tohum AT Utah

Playoff’larda kaldıklarını anlayan minimum 22 grup, video oyunlarını artırmak için haftanın alıştırma programlarını hazırlamaya başlayabilir , yarışmacıları bekleyen gruplara, oyun içi video oyunları bitene kadar tam olarak hazırlanamayacaklarına dair bariz uyarı. Aynı şekilde, video oyunları kurulur kurulmaz hala yapılabilecek bazı karıştırma işlemleri olduğu için, bunun her zaman o gün video oyunlarının oynanacağı sırayı temsil etmediği unutulmamalıdır.

.