Naomi Osaka, 'Kesinti' Olmasını Önlemek İçin Fransa Açık'tan Çekildi

Naomi Osaka aslında tüm teniste en büyük yıldızlardan biri haline geldi, ancak WTA sıralamasında gezegendeki mevcut 2 numaralı oyuncu, yılın 2. önemli şampiyonunda artık oynamayacak.

Pazartesi günü Osaka, ilk maçını düz setler halinde kazandıktan sonra Fransa Açık’tan çekileceğini açıkladı. Şampiyonlar boyunca herhangi bir basın programı yapmayacağına dair ön açıklaması. Osaka, yarışma boyunca özellikle maç sonrası olmak üzere röportajda yer almak istemediği bir faktör olarak psikolojik sağlığını korumaktan bahsetmiş ve bu koşullarda yaşadığı stres ve kaygı hakkında daha fazla bilgi vereceğini açıklamasında yer almıştır. çekilmek.

Asla sahip olduğu kadar büyük olması gerekmeyen bir tartışmanın üzücü bir sonu. Osaka, yanlış bir şekilde zorlamaktan kaçınmak için stratejisini açıklama yükümlülüğünü üstleniyor ve bununla ilgili olarak rekabet yetkilileriyle kişisel tartışmalar yaptığını ve bu yıl sona erdikten sonra daha fazla ilerleme kaydetmeyi dilediğini akılda tutuyor. Bunu sona erdirmenin tek yolunun tamamen geri çekilmek olduğunu düşünmesi üzücü, sadece Osaka için değil, henüz mahalleye ulaşamadığı önemli kişiler arasında derin bir performans sergilemeye çalışırken, ancak yeteneği olmayacak hayranlar için. basın yapmama talebinin kesintiye uğramadan gerçekleştiremeyeceğini hissettiği bir hikaye olduğu için teninin fantastik becerilerini görmek.

Beyannamesinin sonunda basın-oyuncu ilişkisinin nasıl daha fazla işlemesini sağlayacağına dair aklında tuttuğu gibi, kesinlikle yapılması gereken tartışmalar var. tüm kutlamalar için daha iyidir ve ideal olarak bu, ön beyanı farklı bir şekilde ele alınmış ve alınmış olsaydı, önlenebilir görünen üzücü bir durumla başlasa bile bunun için bir başlangıç noktası olabilir.

.