Mookie Betts Etiketlenirken Yanlışlıkla Cevizlere Vuruldu

Mookie Betts, Cumartesi gecesi Los Angeles Dodgers’ın video oyununun Los Angeles Angels’a karşı 4. vuruşunun zirvesinde kendini 3. üssünde keşfetti. Tipik olarak, bir oyuncu bu alanda kaldığında en önemli önceliklerin listesi “derecelendirme” gibi bir şey olur ve bundan sonra “etiketlenmeyin ve puan vermekten kaçının”, ancak Betts için, formüle beklenmedik bir kırışıklık atıldı.

Max Muncy, Melekler atıcısı Dylan Bundy’den gelen ve üçüncü üs hattında dripling yapan birinin iğrenç bir şekilde gitmesine neden olan bir sevkıyatta yaptığı vuruşları inceledi. Betts’i doğru tutma çabası içinde, Jose Rojas hiçbir şeyin gelmeyeceğini anlamasına rağmen etiketi yaptı.

Pekala, ondan bir şey geldi: Rojas yanlışlıkla cup, rahatsızlık içinde azalan Betts’i inceledi, çünkü bu son derece rahatsız oldu.

Çeşitli bir açı, elmas üzerindeki hemen hemen herkesin sahip olduğunu ortaya koyuyor. Buradaki en önemli şey olan Betts’den oluşan buna gülme yeteneği.

Bahisler daha sonra -bat, Dodgers için şehir dışı rakiplerine karşı canavarca bir 8-run vuruşuydu. Bu LA için o kadar büyük bir vuruştu ki Betts, dördüncü turun tepesinde 2. kez plakaya yaklaşma yeteneğine sahipti ve ideal olarak o kişi için bir kupa vardı.

.