Monty Williams, Koçları Tarafından Yılın Koçu Seçildi

Para Williams, bazı yeteneklerde neşelenmemesi zor olan kişilerden biridir. Mevcut Suns koçu mesleğine New Orleans’ta başladı ve Chris Paul sonrası dönemde zayıf bir yıl geçirdikten sonra Pelikanlara playofflara geri dönmesine yardımcı oldu, eşini korkunç bir araba ve kamyon kazasında kaybetti 2016 ve her şey aracılığıyla aslında sürekli olarak hayata olumlu bir bakış açısı sağlamak için uğraşmıştır.

Williams, Suns görevinin kontrolünü ele geçirdiğinde, beklentisi grubu geliştireceğiydi, ancak sonuçlar aslında hiç kimsenin beklentilerinin çok ötesinde oldu. İlk yılında Phoenix’in kadrosunu optimize etmesine yardımcı oldu ve NBA balonu boyunca neredeyse bir ön yarışma alanı kaptı. Kadro iyileştirmeleri yaptıktan sonra, Williams’a olası bir playoff grubu verildi ve bir kez daha beklentilerin ötesine geçti. 51 kazandı ve Batı Konferansı’nda 2. konum, Suns yine bir rakip oldu ve Williams aslında önemli bir işlev oynadı çünkü. NBA’in diğer koçları onu yılın koçu olarak oyladığında ödüllendirildiği varsayılan bir görev.

Bunun olmadığını unutmamak gerekir. Medya tarafından oylanan geleneksel Yılın Koçu ödülü. Bir kişinin hala açığa çıkmadığı, ancak Williams gibi akranları tarafından kabul edilmenin garantili bir değeri var. O aslında mesleğinde bu noktaya ulaşmaya çabalayan biri ve diğer koçlar onu bunun için kabul etti, bu da anmaya değer bir şey.

Sonraki eylem Williams için playofflar olacak. Henüz rakibini anlamıyor olsalar da, o ve Suns’ın hazırlık aşamasında zorlu bir Lakers veya Warriors grubuyla uğraşması gerekecek. Grubu, o video oyununu kim kazanırsa kazansın yedi maçlık bir seride test edilecek, ancak bunu geçerlerse, derin bir sezon sonrası koşuya çıkmak için kendilerine çok güven duyacaklar.

.