Migos Son Olarak 'Culture III' Çıkış Tarihini Bir Michael Jordan Parodisiyle Onayladı

Birkaç gün önce, Migos yepyeni bir melodi olan “Straightenin” için bir video paylaştı ve bu, üçlünün son olarak son derece yüksek beklenen albüm Culture III Parça bir çıkış tarihinin doğrulanmasını içermiyordu, bugün, birkaç gün sonra, aslında bir tane sağladılar: Kültür III resmi olarak Haziran 11 ‘da yayınlanmak üzere ayarlandı.

İfadeyi yapan gönderi bir haber bülteni gibi biçimlendirilir ve “ATLANTA, GA (Might 17, 2021) – Aşağıdaki bildiri bugün Migos tarafından Kültür III ile ilgili endişelere tepki olarak Atlanta, GA’da bulunan Kalite Güvence Müziği etiketi aracılığıyla başlatıldı. ‘Haziran 11 . Geri Döndük. ‘”

Seyirciler büyük olasılıkla gönderinin 1995 gibi görünmesi için yapıldığını anında keşfetti. Michael Jordan’ın grubu tarafından bir qui’nin ardından NBA’e geri döndüğünü açıklamak için gönderilen haber bülteni ck emeklilik (bu veya daha az olasılıkla benzerlik inanılmaz bir tesadüf). Ürdün’ün faks yoluyla gönderilen mesajı tıpkı Migos’un postası gibi kontrol ediliyor ve kötü şöhretli bir şekilde Ürdün’ü sadece “geri döndüm” şeklinde tahmin ediyor.

Aralık ayında 2020 Quavo, grubun yepyeni albümün arkasındaki ruh halini ve onu tanıtma kabiliyetine sahip olduğunu anlatarak, “Albümü bitirdik, sadece bekliyoruz 2021, erkek, yani ne olursa olsun ayrılsın. Kargaşayı arzuluyoruz, taşınmak istiyoruz, dışarıda olmak istiyoruz. Bırakıp seyahate çıkmak istiyoruz. Albüm olsun dileriz dinlemek [party] ve albümü duymak ve gerçekten duymak için bireylere sahip olmak. “

Kültür III çıktı 6 / 11 Kalite Güvence Müziği aracılığıyla.

.