Michael Jordan Bryant'ı Popülerlik Salonuna Almadan Önce Kobe İle Son Metinlerini Açığa Çıkardı

Merhum Kobe Bryant, Cumartesi günü Naismith Memorial Basketbol Popülerlik Salonuna Michael Jordan dışında dahil edilecek. Ürdün, vefat etmesi 2019 nedeniyle Bryant’ı ilk kez onurlandırdı – Staples Center’daki Bryant’ın cenazesinde konuştu- – ancak Ürdün’ün açık bir şekilde konuşma şansı, özellikle de küçük bir kardeşi hakkında düşündüğü bir kişi hakkında, dikkatleri üzerine çekecektir.

Etkinlik öncesinde, Jordan ESPN’den Jackie MacMullan ile hayatını alan korkunç helikopter kazasından önce Bryant ile en son konuştuğu zaman hakkında konuştu. Ürdün, özellikle 8 Aralık’ta sette değiş tokuş edilen metinleri 2019, kısa bir süre önce başlattığı tekila işi hakkında kısa bir konuşma ile başladı ve Coach ile sona erdi. Kobe bir kamera hücresi yapıyor.

“Bu tekila olağanüstü,” diye mesaj atan Kobe, Ürdün’ün Cincoro Tekilasını anlatıyor, açılışta Bryant’a gönderilen bir şişe.

“Teşekkürler kardeşim,” Jordan tepki gösterdi.

“Evet efendim. Hane halkı harika?” Kobe yanıt verdi.

“Hepsi mükemmel. Sizin mi?”

“Her şey harika.”

Ürdün gülümsedi, sonra biraz eğlenmeyi seçti . MJ, “Gigi’yi gerçekten eğitiyordu,” diye tartışıyor, “bu yüzden onu bu konuda şaşırttım.”

“Keyifli tatiller , “Jordan mesaj attı” ve çabucak yakalamak istiyor. Koç Kobe ??! “

” Bu küçük ağlama / gülen emoji, “Jordan gülüyor.

” Ah, sana geri dönüyorum, erkek, “Kobe besteledi. “Hey koç, bugün bankta dinleniyorum ve bu grubu havaya uçuruyoruz. 45 -8.”

Michael Jordan’ın bir emoji birey, Bryant’ın kazada ölenler arasında yer alan çocuğu Gianna’nın gösterdiği bağ hakkında herhangi bir hikaye yürekten geliyor. Umarım Jordan’ın kolunda birkaç tane daha vardır ve bu hafta sonu onları duyacağız.

.