Magic Johnson, Lakers'ın Güneşler Tarafından Çevrilmesinin Ardından Rob Pelinka'nın 'Yapacak Çok İşi Olduğunu' Düşünüyor

Los Angeles Lakers, sezon sonuna şampiyonlarını koruma beklentisiyle girdi, ancak önde gelen oyuncuların yaralanma dalgası, Phoenix Suns ile 2-7 serisindeki zorlu maç ve bir dizi başka unsur nedeniyle grup gönderildi. ön incelemenin sonunda evden çıktık.

Grubun buradan nereye gittiğini bulmak, ön işyerindeki her bir karar vericinin 1 numaralı görevidir. Teorik olarak, sadece sağlıklı olmayı ve girmedikleri sezon dışını 2015 içeren bir ileri gidiş olabilir. Veya, bir Lakers efsanesi/eski yönetici için tercih edilen rota gibi görünen sıfırlama düğmesine basmayı içeren bir ileri rota var.

Magic Johnson, harika Twitter gönderileri arasında, temel denetçi Rob Pelinka’nın önümüzdeki aylarda yapacak çok işi olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Lakers GM Rob Pelinka’nın bu yaz yapacak çok işi var çünkü çok sayıda Lakers yaptı. Phoenix Suns’a karşı seri boyunca iyi performans göstermedi.

— Earvin Magic Johnson (@MagicJohnson) 4 Haziran, 2021

2021

Şimdi, Johnson her zaman yanlış değil, ancak aslında onun Lakers’ı ihtişama döndürmek için Pelinka ile birlikte çalıştığını, ancak bir video oyunu boyunca hızlı bir şekilde istifa ettiğini düşünüyor

. Johnson’ın doğrudan Pelinka’yı spre istifası için bahsettiği (Pelinka bunu reddetmiştir).

2021

20212021.