Lütfen Sihirbazları, Sixers'a Karşı Başka Bir Video Oyunu Oynatmayın

Video Wizards-Sixers serisinin 3’üncü maçı, 2’nci gibi korkunç bir şekilde geçti, çünkü Sixers boyutları, savunmaları ve atışlarıyla Doğu’nun 8 numaralı tohumunu ezmeye devam ediyor. The Sixers, Wizards’a karşı hücumda istedikleri her şeyi görece elde edebiliyorlar, bu da Washington’un bu sezon koruyucu tarafta ne kadar kötü olduğunu gösteren önemli bir sürpriz değil. Joel Embiid sık sık yaptığı gibi kontrol ediyor, Philly’nin atıcıları kendilerini yakalama şansına açık bulmaya devam ediyor ve yavaş bir Video oyunu 1’den sonra, Ben Simmons Washington’a ekstra baskı uygulamak için yöntemini kenara doğru şekillendiriyor.

Öte yandan, Sihirbazların koruyacak ateş gücü yok. Video oyun 1 verimlilikleri, baştan sona yakın kalmak için olağanüstü idi, ancak Bradley Beal’in en iyileri bile Philly’yi düşürmek için yeterli değildi. Şimdi, üç sayılık çeşitlilikten Beal buz gibi, Davis Bertans neredeyse hiçbir şey tedarik etmiyor ve Russell Westbrook sezonun sonlarında yayınladığı çirkin istatistiklerden ziyade düzenli Russ sayıları oluşturuyor, Washington’u temasta tutan hiçbir şey yok. Philly ile 48 dakika boyunca. Video oyunu 3’ün öncüsü, Joel Embiid’in bir marka belirlemesi ile Philadelphia’dan bir 132 – 103 yeni playoff mesleği 36 şutlarda 18 ve 5 Sixer’in tümü ile yüksek yeni başlayanlar 32 dakika veya daha kısa süre içinde çift rakamlara ulaşır.

Bu, 1-8 serilerinde alışılmadık bir durum değil, ancak bu serinin ve Bucks-Heat taramasının yöntemi gitti, bazıları için, ön hazırlıkta 7 video oyunu serisinin gerekliliği konusunda şüphe uyandırdı. NBA’in, TELEVİZYON ortaklarının ve sahiplerinin 7 oyunluk setlerle elde ettikleri ek video oyunlarını iade etmelerinin başka bir yolu yok, ancak göz önünde bulundurulması gereken faktör için etere bir konsept koymak istiyorum: 3-0 skunk üret

Hiçbir grup bir seriyi kazanmak için 3-0’lık bir açığı ortadan kaldırmadı ve herhangi bir turda sadece 3 grup var. 0-3 düştükten sonra aslında bir Video oyunu 7 gerekliydi (ön elemede, Portland’a karşı Dallas 2003). Daha fazla oynamanın avantajı, esas olarak, grupların ek bir video oyunu kazanması, bu TELEVİZYON ortakları için başka bir video oyunu ve temelde bu kadar. Son 2 video oyununun gittiği yöntemden sonra bu serinin devam etmesini isteyen birkaç Sihirbaz hayranı var. Büyük olasılıkla Embiid’in Washington’u kötüye kullandığını görmekten zevk alan ve Video oyunu 4’ten memnun olacak birkaç Sixers hayranı var, ancak bence onlar bile ek bir gün tatil yapacaklar ve eğlenme şerefi için tüm yıldızlarının sağlığını garanti edecekler. Embiid, Daniel Gafford’u bir kez daha karanlık ölçüme gönderdi. Video oyunu dörtlülerinin 3-0’daki sıralaması genellikle oldukça berbat olacaktır, bu nedenle TELEVİZYON ortaklarına, grup sahiplerini 3-0 geride bırakarak, sezon sonrası genel sıralama ortalamalarını yükseltmeye yardımcı olacaklarını söyleyebilirsiniz. (genellikle serideki yol grubu) tüm bunlarda en büyük kaybedenler olarak, bir video oyununun değerindeki kazancını, ülke çapında bir televizyonda bir kez daha bertaraf edilmesinin hakaretini önlemek için teslim ediyorlar.

Bu son nokta, ligin asla böyle bir şeyi tercih etmeyeceğini garanti eder, ancak anladığımız bir seriyi basitçe bitirebileceğimiz bir günü hayal edebiliriz bitmiş. Gruplar şu anda Video oyunu 3’ü kaybeden 0-2 alt grupların geçmişini anlıyor ve bu durumda kalmanın yarattığı ciddiyet duygusu onları en üst düzeye çıkarmak için yeterli değilse, o zaman buna bir son verme zamanı gelmiştir. Ne yazık ki, Sixers ve Wizards Pazartesi günü Washington’da bir kez daha yerine getirecek, Philly bunu bir kenara bırakıp sağlıklı kalmaya çalışırken, Sihirbazlar başka bir video oyununun kârını ne için arenaya giden sadık hayranlardan uzak tutacak kesinlikle sezonun son ev video oyunu olacak, kazan ya da kaybet.

.