Lütfen Shaq'ın Çılgınca Bir Mini Çember Üzerinde Tamamen Serbest Atış Yapmaya Çalışırken Keyfini Çıkarın

İle Çarşamba gecesi sadece bir video oyunu, NBA takımının bazı maskaralıklara girmesi için yeterli zaman vardı. Nuggets-Suns’ın kötü Charles Barkley’i korkutmak için canlı bir pitonu vurguladıkları 2. video oyunundan önceki sirk gösterisi.

Suns, Nuggets’ı 2-0 öne geçirmek için ağda yaptıktan ve Perşembe gecesi yapılacak olan eylem hakkında konuştuktan sonra, “On” çalışmalarına devam ettiler. Inside takımı için This Day” yolculuğu, bu sefer 2000 NBA Finallerinin 2. Oyununda Pacers’ın Shaq’ı ücretsiz kura hattına yolladığı rezilce

anı hatırlatıyor. 39 kere

Shaq’ın oğlunun ihbar etmesiyle ilgili saçma bir hikayesi yoktu. Kenny ve Ernie’nin BS’yi çağırması için ücretsiz atışlarını ya da başka bir şey yapmasını istedi, ancak büyük adama kurtuluş için bir fırsat sunmaya hazırdılar.

Shaq gitti – için-39 çünkü video oyunu, Chuck’ın düşük ışıklı bir tuğla makarası gördüklerinde Popülarite Salonu’na nasıl girdiğini sorgulamasına yol açtı, bu yüzden Ernie pleksiglas ayırıcı üzerine yerleştirmek için bir mini çemberin altını çizdi. Shaq’ın şut dokunuşunu göstermesine izin vermek için masaya. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu işe yaramadı, Shaq giderek hayal kırıklığına uğradı, Kenny ve Chuck başarısız çabalarıyla dalga geçtiler ve ne zaman başaracağına güvendiler.

İlk başta 5 atış içinde belirttikleri, ilk, son olarak da tek bir ev elde etmek için 8 atışa ihtiyaç duyan Shaq için gerçekten son derece nazikti. En iyisi, Shaq olduğu için, şakada olduğu ve aslında kaçırmadığı konusunda ısrar etmeye çalışan başka bir girişimi kaçırmadan önce “Hepinizi kurcalıyorum” deyip duruyordu. Sonunda, Chuck’ı ıslatmak için çemberi yanında getirerek Barkley’den kesin olarak intikam almaya çalıştı, ancak ne yazık ki bunu kaçırdı.

Shaq için adil olmak gerekirse, mini çembere ateş etmek tipik bireyler için cehennem kadar zordur, elleri mini çemberi tamamen yutan biri şöyle dursun. basketbol topları. Bunun programın en sonunda olması, sekizincisini yapmasaydı çekim yapmasına izin verecekleri süreyi bilmeme neden oldu– Chuck bölümdeki şu anda ölen kişilerin sayısının bir çetelesini tutuyordu. Law & Order ile karşılaştıklarında bazı istisnai trolling vardı.

39

39

.