Luka Doncic, Mavs-Cavs'tan Çıkarıldı Ancak Tek Oyunluk Askıya Almaktan Kaçınacak

Son günlerde , Dallas Mavericks’in yıldızı Luka Doncic, bu yıl teknik faul 15 alma yolunda aslında “aşırı yöntem aşırı” olduğunu itiraf etti. NBA yönergelerine göre, Doncic başka bir teknik kötülük seçerse, zorunlu bir video oyunu askıya alma işlemiyle uğraşacak.

Pazar günü Cavs’a karşı bir video oyununda Doncic teknik almayı engelledi. Bu mükemmel bir şey, Mavs hakkında düşünmek şu anda Batı Konferansı’nda 5. sırada ve play-in yarışmasında değil. Doncic’in Cavs’ın kemerin altında listelenen Collin Sexton’ı güvenli hale getirmesi için çıkarılması daha az mükemmel.

Değerlendirmenin ardından Doncic’e Gösterişli 2 ile vuruldu ve çıkarıldı. Şöyle cevap verdi:

Soyunma alanında, Doncic açıkça yapılacak tek şeyi yaptı çünkü senaryo: Twitter’ı açın.

Sonunda, NBA’de olduğu gibi bu bir Gösterişli 2 kadar güvenli. Bunu içeren zorunlu bir askıya alma yok ve Doncic’in bunu hak edip etmediği tartışılabilir. Aynı şekilde Dallas’a bir galibiyete mal olmadı – Mavericks 3. çeyrekte oyundan atıldığında 11 yükseldi ve 27 Aynı şekilde galibiyet onları Batı’daki 5 numaralı seri başı için önde tutuyor ve büyük olasılıkla Nuggets ile ilk tur maçına götürüyor.

Cavs burada da aynı şekilde zor kazananlardır. Cleveland şu anda yöntemini sezon sonuna kadar tökezledi ve Doncic video oyununu terk etmelerini engellemedi. Bir şekilde, ligin en iyi oyuncularından birinin atılmasına rağmen burada herkes kazanır.

.