Luka Doncic, Mavericks'e 2-0 Serisi Liderlik Sağlamak İçin Clippers'a Hakim Oldu

Son 2 yıla karşı 8 şampiyonluk maçıydı ve Los Angeles Clippers’ın Luka Doncic hakkında ne yapacağına dair kesinlikle hiçbir fikri yok. Dallas Mavericks, Salı gecesi Staples Center’da bir programa yerleştirilen üçüncü sınıf süper yıldızları 127 – 121 ) galibiyet ve seri Lone Star State’e taşınmadan önce 2-0 serisi liderlik.

Doncic, genç sezon sonrası mesleğinin en dikkat çekici video oyunları arasında yer aldı, gol attı 39 puan 16 – için – 29 ve bir 7 ribaund ve 7 yardımcı ile üç sayı çizgisinden 5-for – 13 klip. Bu, Clippers’ın önde gelen koruyucularının öfkesine rağmen, Paul George ve Kawhi Leonard video oyunu boyunca onu rahatsız etti. Yapmaktan kaçınabileceği, yeterince eğlenceli olan tek şey, hayırseverlik şeridinden 7’ye 2’ye gittiğinde ücretsiz atışları oldu.

– bir yaşındaki video oyunu yeterliliği, kesinlikle hiçbir şey önemli görünmüyordu. Doncic her şeyi gördü ve ya tamamen çılgın atışlar yaparak ya da meslektaşlarını düzenli görünümler için kurarak tepki verdi.

Kocaman bir gece geçiren tek Radikal o değildi – Tim Hardaway Jr. ve Kristaps Porzingis atıştan sonra vuruldu ve 17 üzerinde 17 – için) seçim 48 için entegre edildi. 3’ten 9’a – 12 klip ile çekim şeyler, Leonard (41 sayı, 6 ribaund, 4 yardım, 2 gol) ve George (28 puan, 12 ribaund, 6 yardım) istatistik sayfasını doldurdu, ancak aksi halde, Reggie Jackson (15 puan) çift basamaklı derecelendirilen tek Clipper’dı. Ve üst üste ikinci video oyunu için, Los Angeles’ın savunması, Dallas’ın Mavs gittikçe derinden duman çıkmasını engelleyemedi 18 – 34 üç sayı çizgisinin gerisinden.

Mavericks ve Clippers arasındaki Video Oyunu 3, 21:00 EST’de Cuma gecesi. Video oyunu ESPN’de yayınlanacak şekilde ayarlanmıştır.

.