Luka Doncic, Los Angeles'ta 3. Galibiyet İçin Geç Kaldı

Clippers ve Mavericks arasındaki 5. Video Oyunu, Luka Doncic’in Mavs’i bir

‘e sürüklemek için Herkülvari bir çaba gösterdiği anda dikkat çekici, zorlu bir olaydı. -56 galibiyet, 42 puan ve yepyeni bir playoff kariyer rekoru 56 dağıtıyor Dallas’ın hücumunun yarısından fazlasını temsil ettiği için yardımcı oluyor.

Doncic erkenden kafaları karıştırdı, Dallas ilk yarıda 22 sayı ve 8 asist yaptı ve Dallas dar bir pozisyon aldı 56-56 arayı açar.

3. çeyrekte Clippers erken kontrolü ele geçirdi, ancak Doncic’in Dallas’ı tekrar ne zaman yöneteceğinin kontrolünü ele geçirmesiyle 36 geç bozuldu. -3 koşu onları 22 4. çeyreğe girerken, Luka’dan alışılmadık bir lob yüzeyi ile tepesinde.

4. çeyrekte Luka’nın oturmasıyla sorun yaşayan ve dönüşü bile başlayamayan Mavs hücumu için işler durma noktasına geldi. Paul George, Clippers’ı tutarlı bir oyunla video oyununa geri döndürdü ve onları 2 puan geç farkla oyuna dahil etti.

Mavs’deki hiç kimse 4. sırada Doncic tarafından üretilen bazı harika görünümlere dönüşemezdi. Çeyrekte, Tim Hardaway Jr. ve Kristaps Porzingis, Clippers ile aralarına bir mesafe koymak için muazzam 3’ler atarken, son olarak bazı şutları düştü.

Yine de LA, Dallas’ın öne geçmesi için bir yanıt aldı 10 Kawhi 9-0’lık skoru geride bıraktı Clippers, bu ve -1 ile 3 sahiplik halinde koşarken, video oyunu bir anda yeniden büyük bir hızla sallanırken, bu sefer LA’ya doğru

tek puanlık bir video oyunu haline getirdi. Bir top kaybı gerektiren Clippers, Terrance Mann’i önünde kimse olmadan sepete attı, ancak tuhaf bir şekilde, bir müsabakayı bitiremeyen Nic Batum’a geri verdi ve LA’nın video oyununu kazanma konusundaki en iyi olasılığı kolayca ortadan kalktı.

Tim Hardaway Jr.’ın ücretsiz atışları 8.8 saniyelik üç sayılık bir video oyunu haline getirdikten sonra, Kawhi Leonard her ne olursa olsun kaçırdığı zor bir korner 3’ü istedi. Dallas, Los Angeles’ta 3. video oyunlarını kazanırken, Video oyunu 5 için tabuttaki son çivi.

Doncic’in verimliliği Dallas’ı galibiyete götürmek dışında kesinlikle kayda değer bir şey değildi, ancak Clippers büyük bir Luka gecesinde harika bir şans gibi görünen bir şey için kendilerini tekmeleyecek. Video oyunlarını tasfiye etme endişeleri önemli bir sorun olmaya devam ediyor ve Dallas’ta kontrolü geri aldıktan sonra, evde kazanma yeteneğine sahip olamamak, onları tekrar tehlikeli bir konuma getirdiğinde, en iyilerine sahip olmayan bir Mavs grubuna karşı tehlikeli bir konuma getiriyor. Video oyunu 5’teki yıldızlarının yanı sıra

Los Angeles’taki ilk 2 video oyununda sürdürülemez atışlarla kazandıktan sonra Mavs çok daha normal bir atış yaptı 56 -12 bu galibiyette derinlerden, 6-of- Doncic’ten gece. 4. çeyrek düpedüz bir rock savaşıydı, ancak bir galibiyet almak, Clippers’ı 3’ten sonra 3 ile bombalamak yerine Mavs’ı çok daha olumlu hissettirebilir çünkü Dallas’a dönerek ilk evle işleri bitirmeyi hedefliyorlar. serideki her iki grup için de kazanın.

.