LeBron, Oyun Kazananında 3 Jant ve 'Ortada Şans' Gördüğünü Söyledi

Lakers ve Warriors maçı, haftanın beklenen en büyük NBA play-in rekabeti video oyunuydu ve büyük olasılıkla önümüzdeki birkaç yıl boyunca bu unvanı koruyacak – ve vızıltıyla ölçüldü. Stephen Curry, Warriors için 37 vardı ve yavaş bir başlangıçtan sonra, LeBron James ve Anthony Davis bilinçli bir liderlik yaptılar 13 – 2. yarı dirilişini işaretleyin ve Lakers’a bir 103 – 100 kazanma yolunu sağlayın 7 tohum.

Oyunu kazanan şut, oynanacak bir dakikayı ve top James’e geri döndüğünde Lakers için şut saatinin gevşemesini içeriyordu 30 – artı rıza kabını Curry’nin üzerine açtığı sepetten bir fit ötede.

Bu çekimden sadece birkaç dakika önce, Green nesneye dönerken James, Draymond Green tarafından kenarda iğrenç bir şekilde gözüne dürttü. turnike yapmak, geride kalmak ve daha sonra bankta göz damlası almak.

Walkoff röportajında James, topu son 3’te aldığında hala görüşüyle uğraştığını ve 3 jant gördüğünü belirtti. ve “orta olanı savundu.”

Şüpheye düştüğünüzde, sanırım orta kenarı hedefleyin. Lakers’ın Güneşler için dinlenmek için Pazar gününe kadar vakti olacak, çünkü James bu gözünü düzeltebilir ve video oyununun başlarında kendisini rahatsız ettiği görülen ayak bileğinin daha önce iyileşmesine izin vermek için birkaç gün daha geçirebilir. Phoenix’e 3’te gidiyorlar: 30 Video oyunu 1 için ABC’de öğleden sonra ET.

.