LeBron James Olası Ayak Bileği Yaralanması İle Biten Lakers Rutin Sezonunu Kontrol Ediyor

Güncelleme: Video oyunundan sonra Frank Vogel medyaya LeBron James’in erken çıkışının ardından “gitmek için mükemmel” olduğunu söylediğini bildirdi. Görünüşe göre James, Çarşamba’yı seçmek için mükemmel.

LeBron’da Frank Vogel ayak bileği: “Gitmek için mükemmel olduğunu belirtti. Sorun yok.”

– Masraflar Oram (@billoram) May 17, 2021

LeBron James sorunsuz takip yapamadı istediği Lakers şampiyonluk sezonuna kadar. Yaralanmalar ve sahadaki bazı düzensiz oyunlar, Los Angeles’ı, play-in yarışmasını önlemek için bir miktar yardıma ihtiyaç duyan NBA sezonunun son gecesine girmeye tetikledi. Lakers için bu yardımı alamadılar ve Batı Konferansı play-in serisinde 7. sırada yer alacaklar. Fethetmek için tam bir güç grubuna ihtiyaç duyacak olan Stephen Curry ve Warriors’ı idare edecekler.

Los Angeles normal sezon bitişine karşı girdi. Pelikanlar, sonuç ne olursa olsun sağlıklarının tamamen yerinde olacağını varsayıyorlar. Bu LeBron James işgal edene, koridora dönene ve oyundan sonra zıplayarak ortaya çıkana kadar oldu. Görünüşünden büyük bir rahatsızlık duymadı, ancak oyunun sonucu açıkça hayal kırıklığına uğradı. Hemen video oyununa bir göz attı ve kenarda ilerlemeye başladı. Muhtemelen onu rahatsız eden her neyse, oradan uzaklaşmaya çalışıyordu. Tekrarlar, James’in Mart ayının sonlarından beri onu rahatsız eden ayak bileği yaralanmasına gerçekten ince ayar yapmış gibi görünmesini sağladı.

LeBron James kontrol ediyor Lakers’ın son maçını 22 kaçırmasına neden olan aynı ayak bileğine ince ayar yapmak için göründükten sonra video oyununun video oyunları. LA dördüncü Q’da oynuyordu, ancak şu anda Denver’ın geride kaldığı 20 ve son dakikalarda LA 7. sırayı garantiledi. içinde POR.

– Dave McMenamin (@mcten) Might 17, 2021

Artı tarafta, James yan çizgide gezinirken mükemmel bir ruh hali içinde görünüyordu. Lakers, video oyunundan ayrıldıktan sonra sağlıklı bir liderliğe sahipti ve Pelikanlar, önemli oyuncularının çoğunu dinlendiriyorlardı. Artık oynamaya ihtiyacı yoktu ve ayak bileğinde ek stres riskini üstlenecek bir faktör yoktu. Büyük olasılıkla grup, sağlıklı kalmasını sağlamak için onu video oyunu dışında inceledi, ancak bu kesinlikle önümüzdeki günlerde hepimizin göreceğimiz bir hikaye olacak.

İdeal olarak bu sadece bir korkuydu ve önemli bir stres değildi, çünkü Lakers’ın Warriors’a karşı son derece beklenen oyun içi video oyunu Çarşamba akşamı hızla gelecek. Video oyunundan sonra gruptan ve LeBron’dan daha fazla şey öğreneceğiz ve sağlığına ve durumuna ilişkin tüm güncellemeleri buradan sağlayacağız.

.